امیری: بردهای پرسپولیس را زیر سوال نبرید

  • کد خبر : 15355
  • 10 اسفند 1398 - 10:59
امیری: بردهای پرسپولیس را زیر سوال نبرید

به گزارش نیوز، وحید امیری پس از پیروزی ۳ بر یک تیم پرسپولیس مقابل شهر خودرو (اینجا ببینید) اظهار داشت: شهر خودرو فوتبالی بازی می‌کند که کمتر تیمی در لیگ این کیفیت را دارد. شاید به خاطر شرایط بازی در اواخر مسابقه توپ روی هوا بود، اما خوشحالم که توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

وی در مورد اعتراض به تصمیمات داوری در لحظات پایانی گفت: همین جا از صفایی و کادر داوری معذرت‌خواهی می‌کنم. یک لحظه عصبانی شدم، ولی به نظرم آن صحنه پنالتی بود. در هر صورت قول می‌دهم دیگر تکرار نشود.

مهاجم تیم پرسپولیس در مورد اتهاماتی درباره حمایت از این تیم مطرح می‌شود،‌ بیان کرد: ما هفته قبل به اصفهان رفتیم بازی کنیم، اما آن اتفاق افتاد. بعد هم که امروز بازی کردیم. قطعاً هر تصمیمی بگیرند، ما عمل می‌کنیم. انصافاً کدام بازی ما حرف و حدیث داشته یا در کدام بازی به نفع ما اتفاقی افتاده است؟ پا روی حق نگذارند و انصاف داشته باشند. با این حرف‌ها بازی‌هایی که ما می‌بریم را زیر سؤال نبرند.

امیری ادامه داد: هر بازی برای ما یک فینال است و با تمام قدرت پیش می‌رویم تا هواداران را خوشحال کنیم.

وی در مورد عملکرد ضعیف پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نیز توضیح داد: بالاخره هر تیمی یک فراز و نشیبی دارد که متأسفانه اُفت ما در لیگ قهرمانان بود، اما جای نگرانی نیست و چهار بازی دیگر پیش رو داریم. من قول می‌دهم که ما از گرو‌ه‌مان صعود کنیم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه برخی از تیم‌ها خواستار لغو مسابقات شده‌اند، گفت: این نیست که بگوییم چیزی به نفع ماست یا به ضررمان. ما تابع قوانین هستیم. در جایگاهی نیستیم که برخلاف تصمیم فدراسیون عمل کنیم. ما کاره‌ای نیستیم و فقط به بازی کردن‌مان فکر می‌کنیم. هر موقع هم بگویند بازی می‌کنیم. امروز هواداری در ورزشگاه نبود و قطعاً تمام کسانی که وارد استادیوم می‌شوند سلامتی‌شان تأیید می‌شود. فکر می‌کنم شرایط مثبت است و اگر منفی بود که بازی‌ها برگزار نمی‌شدند. امروز هم همه رعایت می‌کردند تا هیچ اتفاقی نیفتد.

امیری راجع به حضورش در پست مهاجم نیز بیان کرد: من چند سال است در این پست بازی می‌کنم. به‌عنوان یک سرباز هر جا صلاح بدانند، بازی می‌کنم. پست تخصصی من چپ است، ولی اینجا جایی نیست که خدای نا کرده بازیکن کلاس بگذارد. هر موقع به من بازی برسد و بازی ‌کنم، تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=15355

ثبت نظر

-