مقصر همه گل‌های خورده من هستم!

  • کد خبر : 15327
  • 10 اسفند 1398 - 10:20
مقصر همه گل‌های خورده من هستم!

به گزارش نیوز، شجاع خلیل‌زاده پس از برد ۳ بر یک تیمش مقابل شهر خودرو درباره صحبت‌های مالک شهر خودرو که عنوان کرده بود «می‌خواهند تیم دیگری را قهرمان کنند» اظهار داشت: خیلی‌ها می‌خواهند ما قهرمان شویم. اینکه چنین حرف‌هایی را مطرح می‌کنند، لوث شده است. آنقدر قوی هستیم که برای چهارمین قهرمانی پیاپی تلاش می‌کنیم و حمایت لازم از یکدیگر را برای رسیدن به این هدف داریم.

وی درباره حل مشکلات مالی بازیکنان گفت: هنوز کمی مشکلات مانده است. در فاصله کم تا پایان فصل ۴۵ درصد از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده‌ایم. البته همه تیم‌ها چنین مشکلی دارند و ما هم اینگونه هستیم.

مدافع سرخپوشان درباره اظهار نظر مدیرعامل پرسپولیس مبنی بر واریز ۵۰ درصد مبلغ قرارداد به حساب بازیکنان عنوان کرد: همان ابتدای فصل فدراسیون ۵ درصد را از ما گرفت، پس ۴۵ درصد گرفته‌ایم.

خلیل‌زاده با اشاره به اینکه اعضای پرسپولیس توصیه‌های بهداشتی را در مقابله با ویروس کرونا رعایت می‌کنند، درخصوص برگزاری دیدارهای لیگ برتر در این شرایط گفت: امیدوارم این بیماری برای کسی رخ ندهد. به هر حال ما تابع سازمان لیگ و فدراسیون هستیم. هواداران نیز امروز به دلیل همین مسئله نیامدند و به عشق آنها که در تلویزیون بازی ما را تماشا کردند، به میدان رفتیم.

وی درباره برخی انتقادات از گل‌محمدی سرمربی تیم خاطرنشان کرد: یک مربی جدید به پرسپولیس آمده است. کالدرون هم همان ابتدای فصل که آمده بود، چند بازی شکست خوردیم و خوب نبودیم، پس باید حمایت کنیم. گل‌محمدی یک مربی ایران و جوان است و همه باید پشت او باشند و از این مربی حمایت کنند.

مدافع سرخپوشان درباره آمار گل‌های دریافتی تیمش در بازی‌های اخیر گفت: مقصر همه گل‌های خورده من هستم و همه را گردن می‌گیرم.

خلیل‌زاده ادامه داد: صددرصد از گروه‌مان در لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کنیم. به هر حال همه اشتباه می‌کنند و من هم مستثنی نیستم. البته دست تک تک هواداران را می‌بوسم که همیشه به من لطف دارند و حمایت می‌کنند و در برد و باخت پشت تیم هستند.

وی با اشاره به اشتباهش در بازی با الدحیل تصریح کرد: یک نفر گفت که «خطاست» و من هم یک لحطه بازی را رها کردم و گل خوردیم. در واقع اشتباه از من بود.

مدافع پرسپولیس درباره شانس حضورش در تیم ملی پس از انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی اظهار داشت: همه چیز بستگی به نظر سرمربی دارد و باید هرچه که می‌شود، به نظرش احترام گذاشت و ما هم تابع این نظرات هستیم. آنهایی که با اسکوچیچ کار کرده‌اند، از نظر فنی و اخلاقی از او تعریف می‌کنند. باید از سرمربی تیم ملی حمایت شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=15327

ثبت نظر

-