انصاری‌فرد: می‌خواهیم زودتر قهرمان شویم

  • کد خبر : 15255
  • 10 اسفند 1398 - 8:00
انصاری‌فرد: می‌خواهیم زودتر قهرمان شویم

به گزارش نیوز، محمدحسن انصاری‌‌فرد بعد از پیروزی ۳ بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل شهر خودرو، اظهار داشت: بچه‌ها و کادر فنی خیلی زحمت کشیدند و پیروزی مقتدرانه‌ای به دست آمد. شهر خودرو رقیبی بود که فوتبال خوب و جوانمردانه‌ای را ارائه کرد. شهر خودرو یک تیم خصوصی است که باید حمایت شود و عملکردش جای تقدیر دارد. ما به‌عنوان مدعی اول قهرمانی بازی خوبی انجام دادیم. البته جای هواداران در این بازی خالی بود، ولی دعای آنها اینجا بود و توانستیم با تلاش بچه‌ها پیروز شویم.

وی درباره اینکه حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو بعد از بازی اعلام کرده که مسئولان فدراسیون می‌خواهند،پرسپولیس قهرمان شود، اشاره کرد: نمی‌خواهم جواب حمیداوی را بدهم. شهر خودرو یک تیم خصوصی است که از جیبش هزینه می‌کند، ولی این صحبت‌ها هم چیز خوبی نیست. این هجمه‌ها علیه پرسپولیس وجود و تیم ما از این ناحیه خیلی ضربه خورده است، ولی ما کار خودمان را می‌کنیم و رمز موفقیت‌مان اتحاد و همدلی است که تا الان جواب داده و خدا را شکر خیلی مقتدارنه جلو می‌رویم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه تنها باشگاهی که مخالف لغو بازی‌ها بوده، باشگاه پرسپولیس است، یادآور شد: ما مشکلی نداریم و هرچه مسئولان و عوامل برگزاری مسابقات بگویند، تابع آن هستیم. علاقه داریم هر چه زودتر بازی‌های‌مان برگزار شود و زودتر قهرمان شویم.

انصاری‌فرد درباره اینکه پرسپولیس می‌تواند چند هفته زودتر قهرمانی‌اش را مسجل کند، گفت: کار‌مان را انجام می‌دهیم و بازی به بازی با حضور یحیی (گل‌محمدی) فوتبال بهتری را ارائه می‌کنیم. ان‌شاءالله هم در لیگ و هم در جام حذفی قهرمان شویم و در آسیا هم در دو بازی با التعاون می‌توانیم جبران کنیم.

وی درباره وضعیت آنتونی استوکس اشاره کرد: در حال مذکره هستیم تا او را برگردانیم. 

وی راجع به وضعیت پرداختی به بازیکنان، خاطر نشان کرد: تا به اندازه الان ۵۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان واریزی داشتیم و البته برخی از بازیکنان از سال قبل هم طلب دارند، ولی دنبال این هستیم تا پرداخت‌های به موقعی داشته باشیم و وضعیت مالی بهتر شود.

انصاری‌فرد درباره اینکه آیا استکوکس با جریمه رو‌به‌رو خواهد شد، ابراز داشت: قرارداد استوکس طوری است که می‌توانیم همه خسارت‌ها را از او بگیریم.

وی درباره وضعیت بدهی به برانکو و کالدرون نیز تصریح کرد: شکایت کالدرون به دست ما رسیده است و در حال بررسی هستیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات اخیر زنوزی، مالک باشگاه تراکتور و اینکه از او شکایت خواهند کرد یا خیر، گفت: از او شکایت نخواهیم کرد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=15255

ثبت نظر

-