اعتراض‌های بی‌پایان در ورزشگاه بدون تماشاگر

  • کد خبر : 15201
  • 10 اسفند 1398 - 5:44
اعتراض‌های بی‌پایان در ورزشگاه بدون تماشاگر

به گزارش نیوز، دیدار تیم‌های پرسپولیس و شهر خودرو از هفته بیست‌ویکم رقابت‌های لیگ برتر در حالی از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که سکوهای خالی این ورزشگاه بیش از هر چیز دیگری جلب توجه می‌کرد. این در حالی بود که دو تیم بازی جذابی را به نمایش گذاشتند. بخشی از حواشی این بازی در زیر می‌آید:

* قبل از آغاز بازی تمامی بازیکنان شهر خودرو سمت یحیی گل‌محمدی، سرمربی سابق‌شان رفته و با وی خوش‌وبش گرمی را داشتند، در این بین شوخی‌های رحمتی با سرمربی پیشین خود جالب توجه بود.

* اعتراض‌های مکرر بازیکنان دو تیم مخصوصاً تیم میهمان در نبود تماشاگران کاملاً مشهود بود و باعث شد داور چند کارت زرد را به خاطر همین مسئله به بازیکنان شهر خودرو و پرسپولیس بدهد.

* مسئولان سازمان لیگ یکسری وسایل بهداشتی را به خبرنگاران دادند تا به نوعی از انتقال هر نوع بیماری بین آنها ممانعت کرده باشند.

* یحیی گل‌محمدی و مجتبی سرآسیایی در کل دقایق بازی لب خط بوده و با تذکرات خود به بازیکنان نکات لازم را به شاگردان‌شان گوشزد می‌کردند.

* فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو در بین دو نیمه خوش‌وبش گرمی را با محمدحسن انصاری‌فرد در جایگاه VVIP داشت.

* مهدی ترابی بعد از اینکه گل سوم پرسپولیس را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند در کنار هم‌بازیانش به خوشحالی پرداخت و در ادامه به سمت نیمکت پرسپولیس رفته و کریم باقری را در آغوش گرفت.

* بعد از هر گل پرسپولیس جایگاه خبرنگاران هم با خوشحالی عجیب و غریب چند خبرنگار مواجه می‌شد که این امر در نوع خودش جالب توجه بود.

* دقیقه ۸۱ بازی بازیکن شهر خودرو در نبرد هوایی به زمین افتاد و مجتبی سرآسیایی با اعتراض شدید به داور اعتقاد به اعلام پنالتی داشت. نیمکت نشینان پرسپولیس به خاطر همین مسئله به داور اعتراض کردند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=15201

ثبت نظر

-