شهرخودرو هم حریف تیم یحیی نشد؛ پرسپولیس تخت‌گاز به سمت پوکر قهرمانی

  • کد خبر : 15195
  • 10 اسفند 1398 - 5:27
شهرخودرو هم حریف تیم یحیی نشد؛ پرسپولیس تخت‌گاز به سمت پوکر قهرمانی

اوج‌گیری پرسپولیس در سکوت آزادیبه گزارش نیوز، دو تیم پرسپولیس و شهر خودروی مشهد در چارچوب هفته بیست‌ویکم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که پرسپولیس به برتری ۳ بر یک دست یافت. (اینجا ببینید) وحید امیری (۹)، بشار رسن (۱۶) و مهدی ترابی (۶۴ – پنالتی) گل‌های پرسپولیس را به ثمر رساندند و فرشاد فرجی (۵۲) تک گل شهر خودرو را وارد دروازه میزبان کرد.

شهرخودرو هم حریف تیم یحیی نشد؛ پرسپولیس تخت گاز به سمت قهرمانی

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، محمدحسین کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری، بشار رسن (۸۴ – کریستین اوساگونا)، مهدی ترابی (۹۰ – سیامک نعمتی) و علی علیپور (۳+۹۰ – امید عالیشاه).

شهرخودرو هم حریف تیم یحیی نشد؛ پرسپولیس تخت گاز به سمت قهرمانی

ترکیب شهر خودرو: سیدمهدی رحمتی، علی نعمتی، فرشاد فرجی، روح‌الله سیف‌اللهی، اکبر صادقی، حسین مهربان (۶۰ – محمد قاضی)، علی نبی‌زاده (۷۱ – علی طاهران)، محمدعلی فرامرزی، امین قاسمی‌نژاد، مرتضی خراسانی (۷۸ – میروسلاو اسلاوو) و حسین مرادمند.

داور: علی صفایی

شهرخودرو هم حریف تیم یحیی نشد؛ پرسپولیس تخت گاز به سمت قهرمانی

نیمه اول
دقیقه ۳: ضربه ایستگاهی برای شهر خودرو از فاصله‌ای دور توسط روح‌الله سیف‌اللهی به سمت دروازه پرسپولیس شلیک شد که رادوشویچ تن به کرنر داد.

دقیقه ۹: علی علیپور پس از ورود به محوطه جریمه و فریب مدافع پیش رو، پاس در عرض خود را به محوطه شش‌قدم ارسال کرد. مهدی ترابی نتوانست این پاس را تبدیل به گل کند، اما پس از او وحید امیری با ضربه‌ای آرام و بغل پا توپ را وارد دروازه کرد. (اینجا ببینید)

دقیقه ۱۱: مهدی ترابی این بار قصد داشت با پاس در عرض هم‌تیمی‌های خود را صاحب موقعیت گل کند که مهدی رحمتی تن به کرنر داد.

دقیقه ۱۳: علی علیپور با پاس در عمق محمد نادری را صاحب موقعیت کرد که شوت او راهی اوت شد.

دقیقه ۱۶: پاس احمد نوراللهی به محوطه جریمه به وحید امیری رسید که این بازیکن پس از چرخش توپ را به بشار رسن تقدیم کرد تا هافبک عراقی پرسپولیس با شلیکی محکم توپ را به سقف دروازه شهر خودرو بچسباند. (اینجا ببینید)

اوج‌گیری پرسپولیس در سکوت آزادی

دقیقه ۲۴: وحید امیری اقدام به پرتاب اوت بلند کرد که فرشاد فرجی توپ را برگشت داد تا توپ به بشار رسن برسد و این بازیکن بار دیگر اقدام به شوتزنی کرد، اما ضربه او به بیرون رفت.

دقیقه ۲۸: علی علیپور شوتی را به سمت دروازه شهر خودرو شلیک کرد که توپ پس از برخورد با دو مدافع این تیم راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۳: شهر خودرو پس از ۴۰ دقیقه که نتوانسته بود حمله مناسبی روی دروازه پرسپولیس انجام دهد، صاحب موقعیت خوبی شد که ضربه محمدعلی فرامرزی را رادوشویچ مهار کرد.

دقیقه ۴۵: نقشه قبلی شهر خودرویی‌ها بار دیگر تکرار شد که این بار حسین مهربان روی پاس قاسمی‌نژاد صاحب موقعیت شد. ضربه او این بار با اثرگذاری رادوشویچ همراه شد، اما توپ پس از عبور از دروازه‌بان پرسپولیس توسط خلیل‌زاده از دهانه دروازه دور شد.

نیمه دوم
دقیقه ۴۸: ارسال نوراللهی به محوطه جریمه توسط علی علیپور تبدیل به گل شد، اما داور مسابقه به دلیل حضور مهاجم پرسپولیس در آفساید این گل را آفساید اعلام کرد.

دقیقه ۵۲: فرشاد فرجی که روی یک ضربه ایستگاهی در محوطه جریمه پرسپولیس جای‌گیری کرده بود، توانست ارسال خوب سیف‌اللهی را تبدیل به گل کند. (اینجا ببینید)

دقیقه ۵۳: روح‌الله سیف‌اللهی بار دیگر ارسالی خطرناک روی دروازه پرسپولیس داشت که در سراسیمگی مدافعان این تیم، کامیابی‌نیا توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۶۳: علی نبی‌زاده که در کورس با مهدی ترابی موفق به مهار این بازیکن نشده بود، در محوطه جریمه با تکلی روی پای او به پرسپولیسی‌ها پنالتی داد.

دقیقه ۶۴: مهدی ترابی با ایستادن پشت ضربه پنالتی خلاف حرکت مهدی رحمتی توپ را تبدیل به گل کرد. (اینجا ببینید)

اوج‌گیری پرسپولیس در سکوت آزادی

دقیقه ۷۷: علی نعمتی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۸۰: فرشاد فرجی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۸۶: ارسال فرامرزی روی دروزاه پرسپولیس ضربه سر قاضی را به دنبال داشت که رادوشویچ تن به کرنر داد.

دقیقه ۸۷: کرنر خطرناکی روی دروازه پرسپولیس ارسال شد که رادوشویچ موفق به دفع توپ شد، اما خطر همچنان روی دروازه این تیم وجود داشت تا شهر خودرو به کرنر دیگری برسد.

دقیقه ۸۹: از سمت راست ارسال خطرناک دیگری به محوطه جریمه و روی تیر دوم ارسال شد که ضربه سر بازیکنان شهر خودرو بازهم توسط رادوشویچ مهار شد.

دقیقه ۹۰: امین قاسمی‌نژاد اقدام به شوتزنی از پشت محوطه جریمه کرد و توپ از کنار دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۴+۹۰: بی‌توجهی داور به خطای هند پنالتی مدافع شهر خودرو اعتراض شدید وحید امیری را به دنبال داشت تا داور او را با کارت زرد جریمه کند.

پرسپولیس در شرایطی موفق به شکست شهر خودرو شد که در دیدار دور رفت مقابل این تیم شکست خورده بود. دیگر شکست‌های پرسپولیس در نیم‌فصل اول مقابل نفت تراکتور، سپاهان و مسجدسلیمان بود که شاگردان گل‌محمدی موفق به شکست تراکتور شده‌اند، دیدار با سپاهان در انتظار رأی کمیته انضباطی است و دیدار با نفت هم هفته بیست‌وششم برگزار خواهد شد.

شهرخودرو هم حریف تیم یحیی نشد؛ پرسپولیس تخت‌گاز به سمت پوکر قهرمانی

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=15195

ثبت نظر

-