فتح‌الله‌زاده: موسوی هر کجا کارش گیر کرد بگوید تا برای او اعتبار گرو بگذارم!

  • کد خبر : 15129
  • 10 اسفند 1398 - 1:40
فتح‌الله‌زاده: موسوی هر کجا کارش گیر کرد بگوید تا برای او اعتبار گرو بگذارم!

به گزارش نیوز، علی فتح الله زاده در خصوص شکست استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت:ما از فرهاد مجیدی، همکارانش و بازیکنان تیم تشکر می‌کنیم که علیرغم حاشیه سازی‌های این چند روز توانستند بازی قابل قبولی ارائه دهند و اگر تیم تمرکز داشت نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

وی با بیان اینکه مراحل قانونی صدور حکم مدیرعاملی او در حال انجام است و وزارت ورزش به زودی مصوبه هیئت مدیره را ابلاغ خواهد کرد در پاسخ به ادعای موسوی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال که گفته بود من از اعتبارم برای مدیرعاملی فتح الله زاده در باشگاه استقلال استفاده کردم گفت: آنقدر این صحبت‌ها سخیف و بی ارزش است که اصلا دلم نمی‌خواهد پاسخی به آن بدهم، فقط به این حد اکتفا می‌کنم که موسوی هر کجا کارش گیر کرد بگوید تا برای او اعتبار گرو بگذارم.
وی در خصوص این ادعا که وزیر به خلیل زاده گفته از سرپرستی استعفا دهد، تصریح کرد: این ادعا کذب محض است، خود خلیل زاده از وزیر خواست استعفایش را بپذیرد و وزیر هم موافقت کرد. حتی زمانی که من آمدم علیرغم اینکه آقای سلطانی فر برای مدیرعاملی از من برنامه گرفته بود، ولی شخصا به خلیل زاده گفتم او مدیرعامل باشد و من رئیس هیئت مدیره، ولی قبول نکرد، در این چند ماه او چند بار از وزیر خواست کنار برود، ولی موافقت نشد.

فتح الله زاده افزود: موسوی فقط ۷ میلیارد به استقلال قرض داد که بابت آن هم چک گرفت، ولی در این مدت جوری صحبت می‌کرد که انگار در حق استقلال لطف کرده، این در حالیست که خلیل زاده در همین چند ماه ۱۲ میلیارد در استقلال هزینه کرده و تا حالا یکبار هم جایی نگفته است. از همین جا می‌توانید ببینید چه کسی برای خدمت به استقلال آمده است.
فتح الله زاده گفت: استقلال نیاز به آرامش دارد و ما علاقه‌ای نداریم به حاشیه‌ها دامن بزنیم، ولی اگر لازم شد حرف‌های زیادی برای گفتن دارم که آن را بیان خواهم کرد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=15129

ثبت نظر

-