انصاری‌فرد: مصلح ثابت کرد حق با ماست

  • کد خبر : 15081
  • 10 اسفند 1398 - 0:02
انصاری‌فرد: مصلح ثابت کرد حق با ماست

به گزارش نیوز، محمدحسن انصاری‌فرد پیش از آغاز مسابقه دو تیم پرسپولیس و شهر خودرو در خصوص برگزاری مسابقات لیگ برتر بدون حضور تماشاگران اظهار داشت: برگزاری مسابقات بدون تماشاگر زیاد جالب نیست. اگر تماشاگران باشند خیلی بهتر است، اما بازی‌ها هم باید انجام شوند، چون هم لیگ قهرمانان آسیا و هم جام حذفی را داریم و هم بازی‌های لیگ برتر را داریم باید ببینیم تصمیم‌گیری سازمان لیگ چگونه است. ما تابع برنامه‌ریزی‌های سازمان لیگ هستیم.
انصاری‌فرد در خصوص لغو بازی‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: ما مرتب در حال نامه‌نگاری هستیم. امروز هم نامه‌ای زدیم که آمادگی برگزاری مسابقه هستیم. حاضریم در فرودگاه امارات تست کرونا بدهیم. باید جواب بدهند و ببینیم چه می‌شود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد زمان صدور رأی بازی مقابل سپاهان گفت: خبر ندارم، ولی هرچه زودتر باشد بهتر است.
وی در خصوص اینکه باشگاه پرسپولیس جزو معدود باشگاه‌هایی است که اعتراضی به تعویق بازی‌های لیگ برتر ندارد، اظهار داشت:دلیل خاصی ندارد. کسی هم به ما چیزی نگفته است. ما تابع تصمیمات مسؤولان برگزاری هستیم.
انصاری‌فرد در مورد لایو اینستاگرامی شایان مصلح و صحبت‌هایی که در خصوص برگزار نشدن بازی سپاهان مقابل پرسپولیس عنوان کرده بود، گفت: آن فیلم همه چیز را ثابت کرد و نشان داد که حرف‌هایی که از جانب ما زده می‌شود همه درست بوده و همه حرف‌های سپاهانی‌ها چقدر بی‌پایه و کذب بوده است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اظهارات زنوزی مالک باشگاه تراکتور تصریح کرد: من جواب او را دادم. پرسپولیس نام بزرگی دارد و باید با آن محترمانه برخورد شود. او هم هر چند وقتی یکبار از این صحبت‌ها انجام می‌دهد و باید پاسخ او را بدهیم.
وی در خصوص اینکه آیا احساس نمی‌کند باشگاه پرسپولیس سیاست اشتباهی را در خصوص آنتونی استوکس در پیش گرفته است، گفت: ما در آن زمان نیاز داشتیم و باید این کار را می‌کردیم و بازتاب‌های آن هم خیلی خوب بود، اما همچنان در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم او را برگردانیم.
انصاری‌فرد در خصوص اینکه آیا استوکس برمی‌گردد عنوان کرد: در حال مذاکره هستیم تا او را برگردانیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=15081

ثبت نظر

-