سولشائر، شادمان از شادیِ بازیکنانش

  • کد خبر : 14794
  • 09 اسفند 1398 - 14:18
سولشائر، شادمان از شادیِ بازیکنانش

به گزارش نیوز، تیم منچستریونایتد با کسب پیروزی ۵ بر صفر مقابل بروژ بلژیک در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا در مجموع با نتیجه ۶ بر یک در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، راهی مرحله بعد شد.

با وجود این پیروزی پرگل چیزی که توجه سرمربی شیاطین سرخ را جلب کرد و تحسین او را برانگیخت عملکرد دفاعی شاگردانش مقابل نماینده بلژیک بود.

سولشائر پس از بازی به شبکه BT اسپورت گفت: ما گل نمی‌خوریم که این برای من خیلی مهم است. ما در این مسابقه همان‌طوری بازی کردیم که می‌خواستیم. لبخند به لبان بازیکنان ما برگشته است. آنها با اعتمادبه‌نفس بازی می‌کنند و این همان چیزی است که من می‌خواهم. ورود بازیکنان جدید این اعتمادبه‌نفس را در تیم ایجاد کرده است. فوتبالی که ما گاهاً در این بازی ارائه می‌کردیم، بیش از هر چیز دیگری مرا خوشحال کرد. بازی را با انگیزه‌ای بالا آغاز کردیم و گل‌‌های خوبی هم زدیم.

ایگالو یکی از بازیکنانی که منچستریونایتد در پنجره ژانویه خرید، مقابل بروژ به میدان رفت و عملکردش رضایت سولشائر را به همراه داشت. او به دلیل مصدومیت آنتونی مارسیال در ترکیب قرار گرفت و مزد بازی خوبش را با گلزنی گرفت.

سرمربی نروژی من‌یونایتد درباره عملکرد این بازیکن نیجریه‌ای گفت: او در خط حمله بازی می‌کند و می‌تواند در حالی که پشت به دروازه هست هم کارش را انجام دهد. گلی که زد، نمونه خوبی از همان چیزی است که من از او می‌خواهم. ایگالو در حفظ توپ بازیکن توانمندی است. ما پیش از این خلاء چنین بازیکنی را در تیم‌مان حس می‌کردیم.

در حالی که کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا از طریق لیگ برتر برای منچستریونایتد کار سختی به نظر می‌رسد این تیم می‌تواند با فتح لیگ اروپا این سهمیه را کسب کند، اتفاقی که سال ۲۰۱۷ در زمان مربیگری ژوزه مورینیو رخ داد.

سولشائر با اشاره به شکسته شدن طلسم گلزنی بازیکن برزیلی تیمش فرد که از ماه سپتامبر ۲۰۱۸ گل نزده بود، در قالب شوخی اعتراف کرد به اینکه او در این بازی گل بزند خوش‌بین نبوده است. او گفت: من مطمئن نبودم عمرم کفاف دیدن گلی دیگر از فرد را بدهد. البته این فقط یک شوخی است که از مدتی پیش در تیم ما با فرد صورت می‌گیرد. او اما گلزنی کرد و من هم از او خیلی راضی‌ام.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=14794

ثبت نظر

-