جام حذفی با یحیی و فرهاد: اینجا خیلی خبرهاست…

  • کد خبر : 147514
  • 23 مرداد 1399 - 17:36
جام حذفی با یحیی و فرهاد: اینجا خیلی خبرهاست…

جام حذفی با یحیی و فرهاد: اینجا خیلی خبرهاست...نیوز/ آرتین زهرابی؛ بهترین اتفاقی که می‌توانست پس از وقایع لیگ رخ بدهد، همین قرعه‌کشی به موقع رقابت‌های جام حذفی بود. جامی که اگر خاطرتان باشد در فوتبال ما همواره بابت رفع تکلیف برگزار می‌شد؛ به ویژه در سال‌های گذشته که تمام تمرکز فدراسیون فوتبال روی لیگ متمرکز شده بود و در نتیجه جام حذفی، تنها حکم بایگانی را در فوتبال ایران داشت.

حالا با این قرعه‌ای که به نام پرسپولیس و استقلال افتاده، منهای آنچه در لیگ گذشت، شاهد یک فوتبال جانانه در دوران کرونا خواهیم بود. با این دیدار مهم که حتی از فینال جام حذفی هم مهمتر است، چرخ‌های فوتبال ما که دوران نقاهت را در کرونای طولانی و جان سخت می‌گذراند به حرکت می‌افتد و فوتبال حتی پس از لیگ هم در هیجانی‌ترین وضعیت ادامه پیدا می‌کند.

از یک سو، پرسپولیس فرصت دارد تا جدا از قهرمانی قاطعانه در رقابت‌های لیگ برتر، در جام حذفی نیز خودی نشان بدهد و از سمت دیگر این استقلال است که حالا به چیزی جز جام فکر نمی‌کند.

جامی که پرسپولیس در لیگ گرفت و بازی‌های خوبی که استقلال مقابل سپاهان به نمایش گذاشت و امیر قلعه‌نویی سرمربی موفق لیگ را وادار به استعفا کرد، اتفاقاتی هستند که جذابیت‌های این بازی حذفی را دو چندان می‌کنند و بعد از مدت‌ها، این جام که می‌رفت در سال‌های اخیر اهمیت خودش را از دست بدهد جان دوباره‌ای می‌گیرد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=147514

ثبت نظر

-