انصاریان: وقتی فوتبال بزرگ‌تر نداشته باشد، همین می‌شود

  • کد خبر : 14649
  • 09 اسفند 1398 - 8:09
انصاریان: وقتی فوتبال بزرگ‌تر نداشته باشد، همین می‌شود

به گزارش نیوز، علی انصاریان مدافع پیشین پرسپولیس، استقلال و تیم ملی که بعد از اتمام فوتبالش به طور جدی وارد دنیای بازیگری شده، هفته گذشته مهمان برنامه دورهمی و مهران مدیری بود. برنامه‌ای که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت و به گفته خود انصاریان مردم حتی با تکرار آن برنامه هم خندیدند. با انصاریان درخصوص اتفاقات بازی سپاهان- پرسپولیس و همچنین حضورش در برنامه دورهمی گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

حضورت در برنامه دورهمی حسابی سر و صدا کرد و مردم استقبال خوبی داشتند.
بله، دقیقاً همین‌طور است. خدا را شکر می‌کنم در این شرایط سخت مملکت ما و مشکلات مردم توانستیم برای چند ساعت مردم را بخندانیم که از این بابت واقعاً خدا را شکر می‌کنم. ضمن اینکه باید از مهران مدیری و برنامه خوبش هم تشکر کنم که مرا دعوت کرد. باور کنید در این روز‌ها خنداندن مردم سخت‌ترین کار دنیاست. خوشحالم توانستیم مردم را شاد کنیم.

در جریان اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان قرار گرفتی؟
بله، می‌دانم چه اتفاقی افتاده است. واقعاً بروز چنین مشکلاتی در فوتبال ما زشت است. وقتی فوتبال بزرگ‌تر نداشته باشد همین می‌شود. من نمی‌دانم کمیته انضباطی چه رأیی صادر می‌کند، ولی فکر می‌کنم بازی ۳ بر صفر به نفع پرسپولیس شود.

به نظرت چه کسی مقصر این اتفاق بود؟
من واقعاً نمی‌دانم چه کسی مقصر است، ولی وقتی اعلام کردند به دلیل کرونا بازی باید بدون تماشاگر باشد و قانون است، یعنی همه تیم‌ها باید آن را رعایت کنند و مطیع قانون باشند. ولی در مجموع رفتار سپاهانی‌ها دور از انتظار بود.

پرسپولیس می‌تواند قهرمانی را در پایان فصل جشن بگیرد؟
خب پرسپولیس شانس خوبی برای پوکر قهرمانی دارد و اختلاف امتیاز مناسبی با تیم‌های دیگر ایجاد کرده. اگر بازی با سپاهان ۳ بر صفر به نفع پرسپولیس شود، یحیی و شاگردانش خیلی به قهرمانی نزدیک می‌شوند. به هر حال امیدوارم پرسپولیسی‌ها در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

شرایط پرسپولیس در آسیا را چطور می‌بینی؟
خب در دو بازی ابتدایی نتایج مناسب نبود و کار کمی دشوار شد. ولی خب بچه‌ها نباید ناامید باشند، چون هنوز ۴ بازی تا پایان مرحله گروهی باقی مانده است. پرسپولیس پتانسیل خوبی دارد، امیدوارم با این همه بازیکن باکیفیت شرایط در لیگ قهرمانان آسیا هم تغییر کند و پرسپولیس به دور بعد صعود کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=14649

ثبت نظر

-