منتظر جلسه آشتی فتح‌الله‌زاده و مجیدی باشید!

  • کد خبر : 14632
  • 09 اسفند 1398 - 7:17
منتظر جلسه آشتی فتح‌الله‌زاده و مجیدی باشید!

به گزارش نیوز، فرهاد مجیدی و علی فتح‌الله‌زاده رابطه خوبی ندارند. این را دیگر همه فهمیده‌اند. دیگر تمام شد دورانی که این دو در رختکن جلوی چشم بازیکنان با هم فوتبال بازی می‌کردند و کری می‌خوانند یا اینکه به امارات می‌رفتند و ماهیگیری می‌کردند. رابطه این دو به دلیل یک‌سری اتفاقات شکرآب شد. نزدیک به دو سال قبل، در روز‌هایی که فرهاد تمایل زیادی داشت به استقلال بازگردد و روی نیمکت کنار دست وینفرد شفر بنشیند، اختلافاتش با فتح‌الله‌زاده علنی شد. در آن روز‌ها مدیرعامل سابق علیه مدیرعامل وقت استقلال یعنی افتخاری بود. فرهاد در اوج این اختلافات حرف‌هایی زد که نشان می‌داد پشت افتخاری ایستاده و رودرروی فتح‌الله‌زاده. او به کنایه گفت: «وضعیت مدیریت استقلال در گذشته چطور بوده؟ غیر از پرونده‌های مالی فیفا و آسیایی و داخلی، غیر از بدهی‌های میلیاردی، استقلال با این همه مدعی و جریان‌های سهم‌خواهی داشته‌هایش دقیقاً چیست؟ می‌گویند استقلال کمپ دارد. کدام کمپ؟ مایه خجالت است که در همین آسیا بگوییم که در دهه ۹۰ هر سال زیر ۱۵ میلیارد تیم نبستیم، اما آن کمپ برای استقلال است.» او دقیقاً پاسخ این جمله فتح‌الله‌زاده را داده بود که «آقایان فقط می‌گویند من بدهی روی دستشان گذاشتم ولی نمی‌گویند کمپی برای استقلال گرفتم که چند صد میلیارد تومان ارزش دارد.»

مجیدی حتی با کنایه ادامه داد بود: «ما چه ساختیم در کمپ استقلال که نام ناصرخان را هم روی آن گذاشتیم؟! این توهین به شعور هوادار است. چند جام استقلال در سال‌های گذشته ناپدید شده؟ فرمول اقتصادی آقایان برای اداره باشگاه، اجاره دادن طبقات باشگاه بود. یادتان که نرفته؟! تنها دارایی استقلال در همه این سال‌ها هوادارانش هستند. آقای افتخاری مدیر سالمی است. نقاط ضعفی هم دارد. حرف امثال من این است که دوران مدیر-لیدر، دوران مربی-لیدر-رسانه، دوران این بازی‌های کثیف تمام شده. این روش‌ها دیگر جواب نمی‌دهد.»

فتح‌الله‌زاده هر چند واکنش مستقیمی نسبت به حرف‌های مجیدی نداشت و آن روز‌ها می‌گفت جوابش را نمی‌دهد ولی بعد‌ها وقتی فرهاد گفت از باشگاه طلبکار است و چک رو کرد، فتح‌الله‌زاده گفت: «پولش را داده‌ام و مدرک دارم.» او حتی از این گفت که یک نفر دارد فرهاد را تحریک می‌کند تا از این کار‌ها کند.

امسال هم رابطه بد آن‌ها حتی با وجود همکاری دوباره خاتمه نیافت. فتح‌الله‌زاده در روز‌هایی که استراماچونی نمی‌آمد تأکید داشت فرهاد گزینه خوبی برای سرمربیگری است. بعد‌ها که مجیدی سرمربی شد و با مدیریت به مشکل خورد، در مصاحبه‌ای گفت: «در همین دو هفته‌ای که به استقلال آمدم افراد زیادی در داخل باشگاه مدعی شدند و باهم دعوا دارند که مجیدی را ما سرمربی استقلال کردیم! غیر از خدا و میلیون‌ها هوادار استقلال کسی نمی‌تواند سر من منت بگذارد و این من هستم که باید سر چند نفر از شما منت بگذارم که این ریسک بزرگ را پذیرفتم تا پشت وضعیت اسفناکی که رقم زدید، پنهان شوید.»

مجیدی همان روز تلفنی به خلیل‌زاده گفته بود منظورش او نبوده. بعد‌ها نزدیکان استقلال متوجه شدند فرهاد این حرف‌ها را به فتح‌الله‌زاده گفته است.

بنابراین حالا که او مدیرعامل استقلال شده این سؤال به وجود می‌آید که آیا فرهاد می‌تواند با فتح‌الله‌زاده کار کند؟ دیروز یکی از مسئولان استقلال تأیید کرد بین این دو مشکل به وجود دارد ولی از این گفت که ظرف روز‌های آینده جلسه‌ای با حضور آن‌ها برگزار می‌شود تا کدورت‌ها پایان یابد و مشکلات در استقلال به حداقل برسد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=14632

ثبت نظر

-