سرمقاله| کرونا را دریبل کن

  • کد خبر : 14617
  • 09 اسفند 1398 - 6:40
سرمقاله| کرونا را دریبل کن

نیوز/ مهدی هژبری؛ زمزمه‌های اعتراض فوتبالیست‌ها به برگزاری لیگ برتر، کم‌کم به حالت فریاد نزدیک می‌شود. دیروز اغلب کاپیتان‌های لیگ و بدون اغراق حداقل از هر تیم لیگ برتری یکی، دو نفر چه از طریق رسانه‌های رسمی و چه از طریق شبکه‌های اجتماعی به برگزاری بازی‌های لیگ برتر در شرایط فعلی اعتراض کردند و از مسئولان پرسیدند آیا جان آن‌ها بی‌ارزش است؟
آن‌ها حق دارند نگران سلامتی خود باشند، اما شرایط جامعه را هم باید در نظر گرفت. شاید مسئولان تصور می‌کنند تعطیلی رویداد‌های ورزشی پیامد‌های منفی زیادی داشته باشد و نگرانی را در جامعه افزایش بدهد. ما هم موافق برگزاری بازی بدون حضور تماشاگران نیستیم، فوتبال بدون تماشاچی جذابیت و لذت ندارد، اما گاهی اوقات باید زاویه دید را تغییر داد و نگاه عمیق‌تر و دقیق‌تری به شرایط جامعه داشت. امروز پزشکان، پرستاران و اعضای کادر‌های درمانی در بیمارستان‌ها مثل سربازان جان بر کف در حال مبارزه با بیماری و ویروس کرونا هستند و در این شرایط ورزشکاران هم می‌توانند در جبهه‌ای دیگر سربازانی باشند برای روحیه دادن به مردم و سرگرمی آن‌ها تا انگیزه مبارزه نابرابر با این ویروس و بیماری را از دست ندهند.
ما هم در یک رسانه ورزشی می‌کوشیم به اندازه توان خودمان تلاش کنیم جامعه به شرایط عادی بازگردد و ورزش‌دوستان و علاقه‌مندان ورزش که مخاطب رسانه‌های ورزشی هستند، لابه‌لای دغدغه‌های روزمره‌شان ساعاتی با تعقیب رویداد‌های ورزشی از نگرانی‌های معمول این روز‌ها فاصله بگیرند. امروز هم امیدواریم فوتبالیست‌ها در جریان بازی‌های لیگ برتر همان‌گونه که از حریف می‌گذرند، کرونا را هم دریبل کنند و از چنگ این ویروس مزاحم در امان بمانند. این روز‌ها هم می‌گذرد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=14617

ثبت نظر

-