ذوب‌آهن کی قد علم می‌کند؟

  • کد خبر : 14604
  • 09 اسفند 1398 - 6:03
ذوب‌آهن کی قد علم می‌کند؟

به گزارش نیوز، یکی از مهمترین بازی‌های پیش‌رو دربی اصفهان است. مصاف ذوب‌آهن – سپاهان که مثل همیشه حساس است. به این دلیل که سپاهان برای قهرمانی در لیگ برتر می‌جنگد و ذوب‌آهن هم تلاش می‌کند از نیمه پایین جدول جدا شود و این‌طور نباشد که خطر سقوط به دسته پایین‌تر را احساس کند. ذوب‌آهن با وجود حضور مربی خارجی قد علم نکرده. این تیم با رادولوویچ ۴ بازی انجام داده که دستاورد این چهار بازی دو برد یک بر صفر در خانه و دو باخت دو بر یک در خارج از خانه بوده. این نتایج نشان می‌دهد ذوب‌آهن هنوز نتوانسته قد علم کند. تیمی که بار‌ها و بار‌ها تا یک‌قدمی قهرمانی در لیگ برتر پیش رفت و حتی در لیگ قهرمانان آسیا نیز فرصت بوسه بر جام را به دست آورد، اما دوم شد.

بدون شک این بازی برای ذوب‌آهن میزبان می‌تواند یک شروع دوباره باشد. جایی برای قد علم کردن. ذوب‌آهن در دو فصل اخیر آنقدر بد نتیجه گرفته که دیگر کسی به این تیم به چشم یک تیم مدعی و بزرگ نگاه نمی‌کند و صد البته این نگاه قابل بازگشت است. با چند نتیجه خوب تیم شخصیت گذشته اش را پیدا می‌کند و دوباره می‌تواند در مسیر قهرمانی لیگ برتر قرار گیرد.

سپاهان با توجه به شرایط جدول برای بردن باید در زمین ارائه‌گر بازی بهتری باشد. در غیر این صورت باید قید قهرمانی را بزند. ذوب‌آهن البته در بازی با استقلال نشان داد برابر تیم‌های بزرگ از منطقه یک‌سوم تهاجمی فاصله نخواهد گرفت و برای برد بازی خواهد کرد. این نوید یک بازی خوب در دربی اصفهان را می‌دهد. چراکه سپاهان هم نیازمند برد در این بازی است و اگر با نتیجه‌ای غیر از این میدان را ترک کند از صدر جدول بیش از پیش فاصله خواهد گرفت.

آخرین دربی تهران ۴ گل به دنبال داشت و دربی اصفهان هم می‌تواند ۴ گل و حتی بیشتر به دنبال داشته باشد. از دو تیم خوب انتظار یک بازی خوب می‌رود و نه یک بازی سرد و کسل‌کننده. ذوب‌آهن می‌تواند دوباره قد علم کند و سپاهان هم می‌تواند به مسیر خود در قهرمانی ادامه دهد. برای نهایی کردن هدف دو تیم باید برای پیروزی بازی کنند و پیروزی با بازی تهاجمی به دست می‌آید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=14604

ثبت نظر

-