حذف عجیب آرسنال و آژاکس در شب صعود منچستر و اینتر

  • کد خبر : 14550
  • 09 اسفند 1398 - 2:44
حذف عجیب آرسنال و آژاکس در شب صعود منچستر و اینتر

به گزارش نیوز، آرسنال که در دیدار رفت در خانه المپیاکوس به پیروزی ۱-۰ رسیده بود، در دیدار امشب در خانه ۲-۱ شکست خورد و به دلیل گل زده کمتر در خانه حریف، از دور رقابت ها کنار رفت.

آژاکس هم که در دیدار رفت مقابل ختافه ۲-۰ شکست خورده بود، امشب ۲-۱ حریف اسپانیایی را شکست داد تا با باخت ۳-۲ در مجموع دو دیدار، از رسیدن به مرحله بعد بازبماند.

نیمه اول دیدار آرسنال و المپیاکوس با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در ابتدای نیمه دوم، این تیم میهمان بود که به گل رسید. روی یک ضربه کرنر از سمت راست دروازه آرسنال بود که پاپه آبو سیسه، دروازه توپچی ها را باز کرد. این نتیجه تا پایان وقت های قانونی بازی پابرجا بود تا بازی به وقت اضافه کشیده شود.

در وقت های اضافه آرسنال بود که نمایش بهتری داشت و در دقیقه ۱۱۳، به گل تساوی رسید. روی ارسال اوزیل از سمت راست و دخالت مارتینلی، توپ به اوبامیانگ رسید و او هم با یک ضربه برگردان تماشایی، کار را به تساوی کشید؛ نتیجه ای که حکم به صعود این تیم به مرحله بعد می داد.

اما بازیکنان میهمان دست بردار بودند و در دقیقه ۱۱۹ بار دیگر پیش افتادند. روی ارسال دقیق ماسوراس به پشت مدافعان آرسنال بود که یوسف العربی، مهاجم سابق الدوحیل، با یک بغل پای مطمئن، کار را تمام کرد تا المپیاکوس راهی مرحله بعد شود.

اما آژاکس که در دیدار رفت ۲-۰ شکست خورده بود، با دریافت گل اول در دیدار امشب در دقیقه ۵، کار سختی برای صعود داشت. هرچند دانیلو در دقیقه ۱۰ کار را به تساوی کشید اما در ادامه این تیم تنها یک بار با گل به خودی الیویرا در دقیقه ۶۳ توانستند دروازه ختافه را باز کنند و در نهایت با شکست ۳-۲ در مجموع دو دیدار، از دور رقابت ها کنار رفتند.

لیگ اروپا| اینتر و منچستریونایتد هم به جمع صعودکننده‌ها پیوستند

در دیگر دیدارهای امشب تیم‌های فوتبال اینتر و منچستریونایتد با برتری مقابل رقبای‌شان در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا به جمع ۱۶ تیم برتر این جام پیوستند.

اینتر در بازی خانگی بدون تماشاگر ۲ بر یک لودوگورتس را برد و با برتری مجموع ۴ بر یک به دور بعد رسید. بیراگی در دقیقه ۲۳ و لوکاکو در دقیقه ۴۵ برای اینتر و سوزا در دقیقه ۵۴ برای لودوگورتس گل زدند.

منچستریونایتد هم در خانه قاطعانه ۵ بر صفر بروژ را برد و با برتری مجموع ۶ بر یک صعود کرد. فرناندس در دقیقه ۲۵، ایگالو در دقیقه ۴۳، مک تومینای در دقیقه ۶۵ و فرد در دقایق ۸۲ و ۹۰ برای شیاطین سرخ گل زدند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=14550

ثبت نظر

-