استقلال از حمایت وزیر می‌ترسد، پرسپولیس از داوری!

  • کد خبر : 145169
  • 21 مرداد 1399 - 19:52
استقلال از حمایت وزیر می‌ترسد، پرسپولیس از داوری!

به گزارش نیوز، اسماعیل حلالی درباره ارزیابی‌اش از برگزاری دربی ۹۳ پایتخت در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی اظهار داشت: هرچند پرسپولیس در لیگ برتر قهرمان شده و استقلال هم در هفته‌های اخیر شرایط خوبی داشته، اما قطعا دربی این مسائل را ندارد. خوشحالم دربی جام حذفی در شرایطی برگزار می‌شود که پرسپولیس از لحاظ بدنی وضعیت خوبی دارد و از این لحاظ از حریف سرتر است.

وی افزود: ضمن اینکه قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر سبب می‌شود از نظر روحی و روانی این تیم وضعیت بهتری نسبت به استقلال داشته باشد. از هر لحاظ پرسپولیس شرایط بهتری دارد و قطعا برای رسیدن به فینال و برتری مقابل حریف خود آمادگی فراوانی دارد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره بی‌انگیزگی این تیم در دو هفته اخیر گفت: دلیل این موضوع قطعی بودن قهرمانی پرسپولیس است و به دلیل همین بی‌انگیزگی نتوانست در دو بازی اخیر نتیجه بگیرد، اما قطعا شرایط دربی آن هم در نیمه نهایی جام حذفی خیلی متفاوت است و دیدار با استقلال خود به خود انگیزه ایجاد می‌کند.

حلالی درباره ابراز امیدواری افشین پیروانی نسبت به اینکه اتفاق‌های داوری بازی‌های اخیر استقلال گریبان پرسپولیس را در دربی پیش رو نگیرد، توضیح داد: برخلاف پیروانی که نگران تکرار اشتباهات داوری بازی‌های اخیر استقلال در دربی است من از این موضوع نگرانی ندارم، زیرا پرسپولیس قهرمان است و همه باید از تقابل با این تیم بترسند.

وی افزود: استقلالی‌ها می‌گویند وزارت ورزش پشت پرسپولیس است و پرسپولیسی‌ها هم هنوز بازی شروع نشده نگران داوری هستند. آدم‌های ضعیف اینگونه حرف می‌زنند، اما ما ضمن اینکه اعتقاد داریم از پرسپولیس حمایت نمی‌شود، اشتباهات داوری به سود استقلال را هم سهوی می‌دانیم.

هافبک اسبق پرسپولیس تصریح کرد: اطمینان دارم پرسپولیس در این دربی هم با قدرت عمل می‌کند و در زمین جواب حریف را می‌دهد. پرسپولیس تیمی قوی است و ما نباید چنین تصوری داشته باشیم.

حلالی درباره بدون تماشاگر برگزار شدن این دربی گفت: حیف است دربی بدون تماشاگر باشد و قطعا لذت و زیبایی این بازی در ورزشگاه خالی کمتر می‌شود، اما با توجه به شیوع ویروس کرونا نمی‌توان کاری انجام داد. همه باید تابع ستاد کرونا باشیم و از خانه مان یک بازی خوب و محکم از دو تیم ببینیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=145169

ثبت نظر

-