خلیل‌زاده: فتح‌الله‌زاده فردا مدیرعامل استقلال است

  • کد خبر : 14326
  • 08 اسفند 1398 - 19:05
خلیل‌زاده: فتح‌الله‌زاده فردا مدیرعامل استقلال است

به گزارش نیوز، اسماعیل خلیل‌زاده در خصوص روند انتخاب مدیرعامل باشگاه استقلال و مسائلی که طی روزهای اخیر رخ داده، گفت: در این مدت سعی کردیم مدیرعاملی را انتخاب کنیم که شبانه‌روز وقت بگذارد و ما هم کمک می‌کنیم که مشکلی ایجاد نشود. قرار بود به هنگام برگزاری مجمع، مدیرعامل انتخاب شود ولی این اتفاق نیفتاد، اما روز گذشته جلسه‌ای در این زمینه برگزار کردیم.

وی افزود: ما روز گذشته با سلطانی‌فر صحبت کردیم و بعد از پایان این نشست، دور هم جمع شدیم که فقط آقای موسوی در آن جلسه حضور نداشت. من اصرار کردم که از سرپرستی باشگاه کنار بروم و دوستان هم این موضوع را پذیرفتند که من دیگر سرپرست نباشم و در قالب رئیس هیأت مدیره به کارم ادامه بدهم.

خلیل‌زاده در پاسخ به این سؤال که آیا دودستگی در باشگاه وجود دارد یا خیر، گفت: اگر به مصاحبه‌های من دقت کرده باشید، من در تمامی صحبت‌هایم گفته‌ام فردی باید مدیرعامل استقلال شود که شبانه‌روز دراختیار استقلال باشد. ضمن آنکه خودم مشکلات دیگری دارم و در جای دیگر مدیر هستم و همسرم نیز بیمار است و وزیر ورزش قول داده بود که من را از این مشکلات خلاص کند.

خلیل‌زاده در خصوص اینکه ظاهراً فتح‌الله@زاده به دلیل مخالفت موسوی مدیرعاملی استقلال را قبول نکرده است، زیرا موسوی در صفحه اینستاگرامی متنی را منتشر کرده است، گفت: متنی را که موسوی در اینستاگرامی گذاشته من ندیدم، ولی وقتی هیأت مدیره تصمیمی بگیرد عملی می‌شود. من از فتح‌الله زاده خواستم که مدیرعاملی را بپذیرد و صبح امروز نیز صورتجلسه را به امضا رساندیم و همان را به دست وزیر هم رساندیم.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا موسوی در جلسه هیأت مدیره حضور نداشت، گفت:‌ من چند بار با آقای موسوی تماس گرفته بودم که او جواب نداد، البته روز گذشته سرما خورده بودم و حالم خوب نبود و نشد که دوباره با او تماس بگیرم. نه اینکه با او موضعی داشته باشم، ولی می‌خواستم او را دعوت کنم که نشد.

وی تصریح کرد: فتح‌الله‌زاده شب گذشته با من صحبت کرده و قبول کرده که مدیرعاملی استقلال را بپذیرد و فکر کنم تا فردا نهایتا حکم مدیرعاملی وی صادر خواهد شد.

سرپرست مستعفی باشگاه استقلال در خصوص اینکه ظاهراً در نشست روز گذشته سعید رمضانی را بنیوزر کرده‌اند، گفت: من سعید رمضانی را بنیوزر نکردم. احترام اعضای هیأت مدیره واجب است، ولی عزل و نصب در باشگاه استقلال نیاز به مصوبه هیأت مدیره ندارد و مدیرعامل باید آن را انتخاب کند. روز گذشته اعضا به نتیجه رسیدند که رمضانی در استقلال نباشد و مظلومی بیاید، من هم به احترام هر دو نفر مظلومی و رمضانی را دعوت کردم و با آنها حرف زدم، اما تا امروز هیچ حکمی برای کسی صادر نکردم.

خلیل‌زاده که با شبکه خبر گفت‌وگو می‌کرد، در خصوص اینکه گفته می‌شود پول استقلال برای فصل آینده پیش‌خور شده است، عنوان کرد: استقلال باشگاه بزرگی است و زمانی که ما آمدیم، بیش از ۱۰۰ و خورده‌ای پول به باشگاه آمده است، بدهی‌های قبلی هم پرداخت شده و حتی بدهی‌های هفت سال پیش را هم پرداخت کردیم. از این مسائل زیاد اتفاق افتاده است. استقلال و پرسپولیس همیشه بدهکار بوده‌اند ولی واقعیت این است که شرایط ما در پرداخت‌ها خیلی بهتر بوده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال به سیرجان می‌رود یا خیر، چون این تیم زمین تمرین هم ندارد، تصریح کرد: ما زمین تمرین داریم، دو روز پیش با پیمانکار جلسه گذاشتم و با او حرف زدم. یک مشکل قانونی وجود داشت که باید آن را حل می‌کردیم، اما من مخالف رفتن تیم به سیرجان هستم، چون یکی دو نفر از تیم ما سرما خورده‌اند و وقتی به آنجا بروند با استقبال هواداران مواجه می‌شوند و طبیعی است که سلامت همه اعضای کشور برای من مهم باشد.

خلیل‌زاده در پاسخ به این سؤال که آیا آن دو بازیکن کرونا دارند، گفت: خیر آنها کرونا ندارند، ولی صحبت من این است وقتی دانشگاه‌ها بسته می‌شود چه اصراری است که مسابقات لیگ برگزار شود؟

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=14326

ثبت نظر

-