پدرو با چلسی خداحافظی کرد

  • کد خبر : 143020
  • 20 مرداد 1399 - 2:07
پدرو با چلسی خداحافظی کرد

پدرو از چلسی خداحافظی کرد

به گزارش نیوز، پدرو رودریگس با انتشار یک پیام در شبکه‌های اجتماعی جدایی‌اش از چلسی را تأیید کرد و انتظار می‌رود که تا یک هفته آینده راهی ایتالیا شود تا به عنوان بازیکن آزاد به تیم فوتبال رم بپیوندد.

قرارداد بال اسپانیایی تیم فوتبال چلسی پس از ۵ فصل بازی در این تیم، با حذف آن از لیگ قهرمانان اروپا به پایان رسید و او اکنون می‌تواند به هر تیمی که بخواهد ملحق شود بدون آنکه آن تیم برای خریدش مجبور باشد پولی به چلسی بپردازد.

آخرین بازی پدرو برای چلسی فینال جام حذفی مقابل آرسنال بود که در آن شانه‌اش در رفت و به همین دلیل در این هفته تحت عمل جراحی قرار گرفت.

این بازیکن ۳۳ ساله در سایت شخصی و صفحه‌اش در شبکه‌های اجتماعی نوشت:

بعد از ۵ سال حیرت انگیز حضور در چلسی، دوره من در این تیم به پایان رسید. تشکر فراوان از هئیت مدیره باشگاه، از مربیان و هم‌تیمی‌هایم و البته هواداران. از همه شما بابت اینکه گذاشتید من تجربه خوب تبدیل شدن به یکی اعضای خانواده‌تان را کسب کنم، تشکر می‌کنم. من اینجا بسیار شاد بودم و شما بودید که باعث شدید من احساس کنم اینجا را مانند خانه‌ام بدانم.

بازی برای چلسی و کسب عناوین قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی و لیگ اروپا به همراه این تیم برای من لذت‌بخش و مایه افتخار بود. پیوستن به چلسی به من فرصت بازی در یکی از بهترین لیگ‌های دنیا را داد و من مطمئنم که آمدنم به این تیم تصمیم درستی بود و باعث شد که خاطراتی فراموش نشدنی برایم ساخته شود. منتظر چالش‌ها و جام‌هایی جدید هستم. من با رضایت از این بخش از دوران بازیگری‌ام با چلسی وداع می‌کنم و برای آغاز دوره بعدی حرفه‌ام بسیار هیجان زده‌ام.

در حال حاضر رم تنها تیمی است که گفته می‌شود پدرو به عقد قرارداد با آن نزدیک شده و طبق اعلام منابع خبری در ایتالیا ستاره سابق بارسلونا، جالوروسی را به عنوان مقصد بعدی‌اش انتخاب کرده است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=143020

ثبت نظر

-