هافبک آبی‌ها پس از جدایی: این بهترین تصمیم است!

  • کد خبر : 142883
  • 19 مرداد 1399 - 23:16
هافبک آبی‌ها پس از جدایی: این بهترین تصمیم است!

هافبک آبی‌ها پس از جدایی: این بهترین تصمیم است!

به گزارش نیوز، در پی عدم توافق باشگاه چلسی و هافبک برزیلی این تیم ویلیان برای تمدید قرارداد این بازیکن ۳۲ ساله، او با انتشار نامه‌ای سرگشاده جدایی‌اش از تیم آبی‌پوش لندن را اعلام کرد.

ویلیان که تا پایان این فصل با چلسی قرارداد داشت، خواهان تمدید قراردادش برای سه فصل دیگر بود، اما باشگاه چلسی طبق سیاست نقل و انتقالاتش برای بازیکنان بالای ۳۰ سال، حاضر نشد قرارداد او را بیش از ۲ سال تمدید کند. به این ترتیب بال برزیلی که ۷ سال پیش به چلسی پیوست از این تیم جدا شد.

او در نامه‌اش نوشت: این ۷ سال برایم فوق‌العاده بودند. آگوست سال ۲۰۱۳ زمانی که از چلسی پیشنهاد دریافت کردم مطمئن بودم که این تیم همان جایی است که باید بازی کنم. الان هم که دارم می‌روم مطمئنم که این بهترین تصمیم است. اینجا لحظات شاد و غمگین زیادی را تجربه کردم، جام بردم، اما همیشه بازی برای این تیم بسیار پرفشار بود. جدا از جام‌هایی که کسب کردم، من از دوران حضورم در چلسی کلی چیز در مورد خودم آموختم، کلی پیشرفت کردم و به یک بازیکن و یک انسان بهتر تبدیل شدم. با هر جلسه تمرینی، با هر بازی و با هر دقیقه‌ای که در رختکن تیم گذشت، به آموخته‌های من اضافه شد. من واقعاً قدردان چلسی و شیوه پرشور استقبالش در استمفوردبریج هستم. در این مدت انتقاداتی هم بود که البته طبیعی است. چیزی که برای من اهمیت دارد این است که تشویق و انتقاد هر دو مرا مجاب می‌کردند که در تمرینات با تمام توانم تلاش کنم و تا آخرین دقیقه حضورم در چلسی به فکر پیشرفت باشم. اکنون، اما دیگر وقت جدا شدن است. قطعاً دلتنگ هم‌تیمی‌هایم خواهم شد، همینطور دلتنگ تمامی افرادی که در این باشگاه با من مانند پسرشان رفتار کردند. دلم برای هواداران چلسی هم تنگ خواهد شد. من با سری بالا و آسودگی خاطر از بردن جام و تلاش با تمام توانم برای حفظ اعتبار پیراهن چلسی، از این تیم می‌روم. صمیمانه از همه شما تشکر می‌کنم. خدا همه شما را حفظ کند.

ویلیان سال ۲۰۱۳ از تیم آنژی ماخاچ‌کالای روسیه به چلسی پیوست و در لیگ برتر انگلیس ۳۳۹ بازی برای این تیم انجام داد. او با چلسی دو قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، یک قهرمانی در لیگ اروپا، یک قهرمانی در جام حذفی و یک قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس کسب کرد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=142883

ثبت نظر

-