خلیل‌زاده: به سیرجان نمی‌رویم، مسئولیت سفر را هم بر عهده نمی‌گیریم

  • کد خبر : 14086
  • 08 اسفند 1398 - 13:07
خلیل‌زاده: به سیرجان نمی‌رویم، مسئولیت سفر را هم بر عهده نمی‌گیریم

به گزارش نیوز، اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت این باشگاه درباره خطرات برگزاری رقابت‌های لیگ برتر به دلیل ویروس کرونا، اظهار داشت: برخی‌ها می‌گویند که چرا قبل از بازی با ذوب‌آهن اصفهان به فکر لغو بازی‌ها نبودید. ما آن موقع هم دنبال این موضوع بودیم و نخواستیم از روش‌های رسانه‌ای استفاده کنیم، اما چون نتیجه نداد، ترجیح دادیم که این بار به طور رسمی اعلام کنیم. ضمن اینکه اخبار مربوط به ویروس کرونا با چهار روز قبل قابل مقایسه نیست و الان به مراتب نگرانی‌ها بیشتر شده است.

وی افزود: می‌شنویم که می‌گویند نرفتن استقلال به سیرجان یک رفتار آماتور است و در شأن باشگاه استقلال نیست و جریمه خواهید شد و از این حرف‌ها. دوستان عزیز، همین حالا در اردوی استقلال دو بازیکن سرماخورده حضور دارند. آیا شما درک می‌کنید که جان انسان‌ها مهمتر از فوتبال آماتور و حرفه‌‌ای است؟ صد یا هزار تا از این جام‌های قهرمانی به اندازه جان یک انسان نیست. چرا موضوع به این مهمی را درک نمی‌کنند؟!

سرپرست باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: رفتن از تهران به سیرجان، خطرات بسیاری از نظر ابتلا به ویروس دارد. هیچ اقدام پیشگیرانه‌ای هم به مناسبت این سفرها انجام نشده است. الان بازیکنان من به سیرجان برسند، چند صد نفر یا چند هزار نفر برای عکس و امضا به سراغ آنها خواهند رفت؟ آیا اینها خطر نیست؟ همان‌طور که شب گذشته اعلام کردم منتظر لغو بازی‌ها هستیم. با نهادهای تصمیم گیرنده تماس گرفتیم و از آنها خواستیم که به فکر سلامتی بازیکنان و مربیان باشند.

خلیل‌زاده درباره سفر استقلال به سیرجان گفت: ما به سیرجان نخواهیم رفت و مسئولیت این سفر را بر عهده نخواهیم گرفت. برگزارکننده‌ها باید به طور رسمی و علنی مسئولیت سلامتی اعضای تیم استقلال در سفر به سیرجان را برعهده می‌گرفتند. اگر فردا روزی اتفاق ناگواری رخ دهد، تمام این آقایان در کارگروه احتمالی بابت حادثه شانه خالی می‌کنند و ما را مقابل مردم قرار می‌دهند. هیچ پاسخ قانع‌کننده‌ای هم برای صحبت‌های من وجود ندارد که اگر داشت تاکنون اعلام می‌کردند. امیدوارم دکتر نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال در جلسه ستاد مبارزه با کرونا دست پر بیرون بیاید و بازی لغو شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=14086

ثبت نظر

-