فاش شدن جزئیات مذاکره با مورینیو از زبان ناظمی!

  • کد خبر : 14056
  • 08 اسفند 1398 - 12:24
فاش شدن جزئیات مذاکره با مورینیو از زبان ناظمی!

به گزارش نیوز، مازیار ناظمی درباره دلایل انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران و رد صلاحیت علی دایی از سوی وزارت ورزش گفت: درباره آقایی دایی اصلا از این بحث ها نبود. در واقع فدراسیون فوتبال تمایلی به کار با آقای دایی نداشت و انتخابش به ترتیب اولویت برانکو ایوانکوویچ، دراگان اسکوچیچ و امیر قلعه نویی بود. قلعه نویی که به دلایلی نیامد و برانکو هم به کشور دیگری رفت. برای همین اسکوچیچ انتخاب شد. هرچیزی که رخ داده با نظر فدراسیون فوتبال بوده است.

سخنگوی وزارت ورزش درباره اینکه بعد از جدایی کارلوس کی روش از مربیانی مثل زیدان، مورینیو و کلینزمان به عنوان گزینه های جانشینی وی یاد کرده بود، تاکید کرد: چیزهایی که من گفتم روایت دوستانمان در فدراسیون فوتبال بود. در جریان جام ملت های آسیا با مورینیو که مفسر یک شبکه تلویزیونی (بین اسپورت قطر) بود، مذاکره شد. با کلینزمان و زیدان هم صحبت شده بود. بازهم می گویم اینها روایت دوستانمان در فدراسیون است و تخیلات من نبوده است.

ناظمی افزود: کی روش مربی خوبی بود و باید بهترین ها را به جای او انتخاب می کردیم. با لوران بلان و اروه رنار هم صحبت شد. به هر حال مذاکره طبیعی است. چرا فکر می کنیم در شان ما نیست با زیدان مذاکره کنیم؟

وی درباره اینکه چرا یکباره فدراسیون از زیدان و مورینیو به اسکوچیچ رسید، گفت: ممکن است گزینه های مدنظر فدراسیون، پیشنهاد را نپذیرفته بودند. مذاکره با رنار جدی بود و بلان هم قبول نکرد بیاید. درباره اسکوچیچ هم دیگر به گذشته بر نگردیم. به نظرم اسکوچیچ نسبت به خیلی از کسانی که اسمشان برای تیم ملی مطرح بوده، ناموفق نیست.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=14056

ثبت نظر

-