پیروانی: آنهایی که برای سپاهان «سناریو» نوشتند اشتباه کردند

  • کد خبر : 13907
  • 08 اسفند 1398 - 8:00
پیروانی: آنهایی که برای سپاهان «سناریو» نوشتند اشتباه کردند

به گزارش نیوز، افشین پیروانی در گفت‌و‌گوی تلفنی با برنامه «سلام صبح بخیر» در خصوص دیدار این تیم با سپاهان اظهار داشت:

در شروع صحبت هایم از یگان ویژه و نیروی انتظامی ویژه تشکر می‌کنم که کلیه تمهیدات را نه فقط در اصفهان بلکه در تمامی شهر‌ها از بدو ورود ما تا زمانی که می‌خواهیم خارج شویم در نظر می‌گیرند. این را گفتم، چون دوستان می‌گفتند ما حاشیه امنیت نداشتیم. ولی ما حاشیه امنیت فوق العاده‌ای داشتیم که بابت آن تشکر می‌کنم.

وی افزود: دوستان می‌گویند در هتل شرایط ما غیر امنیتی بوده، در استادیوم که شرایط امنیتی بود چرا بالا نیامدید؟ نیامدید بازی کنید چرا نیامدید گرم کنید؟ چرا لیست ندادید؟ می‌گویند کسی نیامده لیست را از ما بگیرد. تیم ما همین ۱۰ روز پیش در بازی‌های آسیایی بوده، ناظر بازی هیچوقت نمی‌آید در رختکن از کسی لیست بگیرد. ناظر بازی رییس میدان ورزشی است و مدیر تیم یا مدیر رسانه‌ای لیست را به او تحویل می‌دهد و هیچوقت خود ناظر دنبال لیست نمی‌رود. آقایان گفتند حرفه‌ای نیست اسم بیاورید، چشم ما رعایت می‌کنیم.

پیروانی خاطرنشان کرد: از مدیرعامل باشگاه حریف تشکر می‌کنیم که صداقت را رعایت کرد، نه جان کسی را قسم خورد و خیلی راحت همه چیز را گفت. فرمودند ما تا ۳ و ۳۰ دقیقه در استانداری بودیم که بازی لغو شود. با این حرف مشخص شد که دوستان هدفشان بازی کردن نبوده است. پس وقتی در هتل مانده اند تقصیر‌ها را گردن کسی نیاندازند. به همین خاطر من از مدیرعامل تیم رقیب ممنونم که صداقت را رعایت کرد. من فکر می‌کنم اینجا باید جلوی این کار گرفته شود؛ سناریویی که برای تیم حریف نوشته بودند. البته تیم حریف ما تیم بزرگی است و مردم خوب اصفهان قابل احترام و فوتبال دوست هستند، اما فکر کسانی که این سناریو را نوشته اند اشتباه بوده است.

وی در خصوص اینکه چه زمانی رای صادر می‌شود گفت: نمی‌دانم صادر می‌شود یا نه، ولی امیدوارم یک بدعت بد نشود، چون اگر قرار است اینگونه باشد ما هم برای بازی با پدیده که ساعت ۶:۳۰ هست ۸ شب به استادیوم می‌رویم و می‌گوییم اتوبوسمان ممکن است پنچر شود یا اتفاق خاصی بیفتد. من فکر می‌کنم یک جا باید جلوی این اتفاق غلط گرفته شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=13907

ثبت نظر

-