عدنان: شکست دادن ایران حس خوبی داشت

  • کد خبر : 13871
  • 08 اسفند 1398 - 6:29
عدنان: شکست دادن ایران حس خوبی داشت

به گزارش نیوز و به نقل از فیفا، وقتی عراق به جام جهانی ۱۹۸۶ صعود کرد، علی عدنان هنوز به دنیا نیامده بود و حالا مدافع عراقی‌ها امیدوار است این بار با کمک او کشورش به افتخار مهم صعود به جام جهانی دست یابد. ولی وقتی عراق در سال ۲۰۰۷ قهرمان جام ملتهای آفریقا شد، او ۱۳ سال سن داشت.

عدنان درباره موفقیت های عراق خاطرنشان کرد: همه می دانند که عراقی ها در سالهای اخیر مشکلات زیادی داشتند اما وقتی جام ملت های آسیا را بردیم ، همه در خیابان ها شروع به شادی کردند. همه چیز به خوبی پیش می رود. ما به عنوان یک تیم کارمان را پیش می بریم. اکنون سه بازی در این مرحله دوم باقی مانده است و امید من این است که پس از آن ، یک قدم دیگر به جام جهانی نزدیک‌تر شویم. مدتها قبل عراق فقط یک بار در جام جهانی حضور داشته است اما فکر می کنم اکنون به آن لحظه رسیده ایم که دوباره به جام جهانی صعود کنیم. ما بازیکنان ، مسئولان و هوادران کشورمان را داریم – هر آنچه را که لازم داریم در اختیارمان است. به همین دلیل من معتقدم که ما در سال ۲۰۲۲ در قطر خواهیم بود.

او درباره شکست ۲ بر یک ایران در انتخابی جام جهانی گفت: همیشه به دنبال شاد کردن مردم کشورم بودم و به همین خاطر فوتبال بازی می کنم. قبل از این دیدار نیز تمام مغازه ها و مدارس در عراق بسته شده بود و همه منتظر دیدار ما بودند و خوشبختانه توانستیم با برتری در این دیدار مردم را خوشحال کنیم. به همین خاطر است که من همیشه بازی برای تیم ملی فوتبال کشورم را بهتر از بازی در باشگاه می‌دانم. اگر هم قبلا تیم ملی ما می توانست در خانه بازی کند قطعا هر دوره در جام جهانی بود چون در هر بازی ما تماشاگران زیادی نزدیک به ۷۰ هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند و تیم را حمایت می کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=13871

ثبت نظر

-