فتح‌الله‌زاده: صحبت‌های موسوی به استقلال لطمه می‌زند

  • کد خبر : 13845
  • 08 اسفند 1398 - 5:21
فتح‌الله‌زاده: صحبت‌های موسوی به استقلال لطمه می‌زند

به گزارش نیوز، علی فتح‌الله‌زاده عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره اظهارات عبدالرضا موسوی، استعفای خلیل‌زاده و آخرین وضعیت مدیرعاملی این باشگاه صحبت‌های زیر را انجام داد.

صحبت‌های موسوی به استقلال ضربه می‌زند
فتح‌الله‌زاده درباره اظهارات عبدالرضا موسوی عضو هیئت مدیره استقلال در صفحه شخصی‌اش و انتقاد‌های او از برخی مسئولان استقلال و شرایط باشگاه گفت: این صحبت‌ها به باشگاه استقلال لطمه می‌زند و درست نیست. باشگاه استقلال باید همانند گذشته به یک نفر واگذار شود، مثل دوران سعیدلو که سرپرست کل باشگاه بودم و همه تصمیمات را می‌گرفتم و پاسخگو بودم. نتیجه‌اش هم قهرمانی‌های آن زمان بود، اما وقتی قانون تصویب می‌شود که تصمیمات با نظر اعضای هیئت مدیره گرفته شود، باید به آن احترام گذاشت.

دنبال ژست مدیریت نیستم
وی افزود: وقتی اکثریت اعضا رای می‌دهند، همه باید احترام بگذارند و تمکین کنند. اگر شرایط در هیئت مدیره اینگونه باشد من نمی‌توانم ادامه دهم. دوست داشتم به باشگاه کمک کنم نه اینکه ژست مدیریت بگیرم و بگویم مدیرعامل استقلال هستم. هواداران قبلا ژست مدیریت و محبوبیت را به من داده‌اند. اگر این بار آمده‌ام برای کمک به باشگاه است، اما اگر شرایط اینگونه باشد نمی‌توانم کار کنم، چون عدم تمکین و احترام نگذاشتن به نظر اکثریت باعث دعوا می‌شود و این کار زشت است.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با تاکید دوباره بر اینکه صحبت‌های موسوی به باشگاه لطمه می‌زند، گفت: در رابطه با مدیرعاملی با وزیر ورزش به عنوان رئیس مجمع صحبت کرده و این مسائل را بازگو می‌کنم. فکر کنم حرف‌هایی که زدم منطقی باشد.

به موسوی گفتم جلسه‌ام تمام شد، می‌آیم
فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه موسوی اعلام کرده او به جلسه هیئت مدیره نیامده تا بحث مدیرعاملی‌اش نهایی شود به تسنیم گفت: آقای خلیل‌زاده با من تماس گرفت و گفت در رابطه با مدیرعاملی شما با وزیر ورزش صحبت کردیم و به دفتر من بیایید. وقتی در دفتر ایشان حضور یافتم گفتند که تصمیم گرفته‌ایم شما مدیرعامل استقلال شوید. در ادامه موسوی با من تماس گرفت و گفت به دفتر من بیایید تا مدیرعاملی شما را تمام کنیم. با توجه با اینکه در جلسه با خلیل‌زاده و منزوی بودم به موسوی گفتم در حال حاضر در جلسه هستم و نگفتم که در جلسه با خلیل‌زاده و منزوی حضور دارم. به موسوی گفتم وقتی جلسه تمام شد، می‌آیم.

خلیل‌زاده اصرار بر استعفا داشت
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال عنوان کرد: خلیل‌زاده اصرار کرد که از سرپرستی مدیرعاملی باشگاه استعفا دهد که گفتم کار‌ها طبق روال پیش می‌رود و بهتر است بماند، اما اعلام کرد که به دلیل دو شغله بودن و همچنین بیماری همسرش نمی‌تواند ادامه دهد و از من خواست کار‌ها را انجام دهم. ایشان از من و منزوی خواست صورتجلسه برای مدیرعاملی بنده را امضا کنیم و نزد موسوی هم ببریم تا او نیز امضا کند.

زشت بود جلسه با خلیل‌زاده و منزوی را ترک کنم
وی ادامه داد: موسوی عصر همان روز در رابطه با مدیرعاملی من صحبت کرده بود، اما ظاهرا گفته که من نیامده‌ام؛ در صورتی که من در جلسه با خلیل‌زاده و منزوی بودم و زشت بود که از جلسه بیرون بیایم. ضمن اینکه جلسه ما یک ساعت طول کشید و با وجود اینکه جلسه دیگری داشتم برای جلسه با موسوی، آن را لغو کردم. ایشان بداند روزی ۱۰ نفر به دفتر من می‌آیند و برای خودم برنامه‌ریزی دارم.

برای انتخاب مظلومی اتفاق نظر نبود
فتح‌الله‌زاده درباره بحث انتخاب پرویز مظلومی به جای سعید رمضانی به عنوان سرپرست تیم گفت: درست است که هم موسوی و هم بنده پیشنهاد داده بودیم که مظلومی سرپرست شود، اما نظر من و منزوی این بود که رمضانی فعلا به کارش ادامه دهد تا شرایط بهتری پیدا کند. با این حال موسوی دوست داشت خیلی سریع مظلومی سرپرست تیم شود، در صورتی که در هیئت مدیره روی این موضوع اتفاق نظر نبود. وقتی قرار است سرپرست تیم انتخاب شود باید با مدیرعامل و سرمربی مشورت صورت بگیرد. تجربه این را به من ثابت کرده بود، اما موسوی نظر دیگری داشت. قلبا می‌گویم شاید او درست بگوید، اما تجربه می‌گوید انتخاب چند سرپرست توهین به افراد است.

موسوی، چون کارِ آزاد کرده سریع می‌خواهد تصمیم بگیرد
وی خاطرنشان کرد: موسوی، چون کارِ آزاد کرده سریع می‌خواهد تصمیم بگیرد، اما آدم باید به نظرات افراد دیگر احترام بگذارد. اگر حرفی هم بزنیم ناراحت می‌شود و زود به او برمی‌خورد. من، خلیل‌زاده و منزوی باید یکدل باشیم. موسوی تلاش کرد من مدیرعامل شوم و اتفاقا به او پیام دادم و گفتم ممنونم که می‌خواستید مدیرعامل شوم.

موسوی فایل صوتی را منتشر کند
فتح‌الله‌زاده درباره اینکه موسوی تهدید کرده که فایل صوتی صحبت‌های اعضای هیئت مدیره را منتشر خواهد کرد، گفت: مشکلی ندارم و هر فایلی دارند منتشر کنند. اگر غیر از حرف‌هایی که زدم چیز دیگری بود موسوی هر چیزی دلش خواست بگوید. من در جلسه با خلیل‌زاده و منزوی بودم که موسوی تماس گرفت و از من خواست که به منزوی بگویم به دفتر او برویم. من که نمی‌توانم به جای ایشان به منزوی بگویم دفتر خلیل‌زاده را ترک کن و به دفتر موسوی برویم. آن‌ها نمی‌توانستند به دعوت من بیایند و خودِ موسوی باید آن‌ها را به دفترش دعوت می‌کرد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال یادآور شد: متاسفانه دوستان ما را درک نمی‌کنند و اگر اختیار نداشته باشم نمی‌توانم تیم را جمع و جور کنم. ترجیح می‌دهم یک سال دیرتر بیایم، اما با قدرت حضور داشته و پاسخگو باشم. نمی‌شود فقط در اسم مدیرعامل باشم، اما اختیاری نداشته و پاسخگو هم باشم.

وزیر ورزش درباره استعفای خلیل‌زاده تصمیم می‌گیرد
فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا خلیل‌زاده از سرپرستی مدیرعاملی باشگاه استعفا کرده است، گفت: ایشان از سرپرستی استعفا کرده، اما همچنان رئیس هیئت مدیره است. اعضا با استعفای ایشان موافقت کرده‌اند، اما در حیطه ما نیست و وزیر ورزش به عنوان رئیس مجمع باید تصمیم بگیرد.

بیشتر بخوانید: مدیرعامل استقلال انتخاب شد و خلف وعده کرد!

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=13845

ثبت نظر

-