زوج‌سازی جدید، مأموریت جدید مجیدی

  • کد خبر : 13765
  • 08 اسفند 1398 - 2:32
زوج‌سازی جدید، مأموریت جدید مجیدی

به گزارش نیوز، استقلال در شرایطی به مصاف ذوب‌آهن رفت که شیخ دیاباته را در ترکیب نداشت. مهاجمی که گفته می‌شود آسیب‌دیدگی اش شدید است و دست‌کم تا پایان سال قادر به همراهی آبی‌ها در مسابقات لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا نخواهد بود. این بدین معنی است که استقلال باید به بازی در غیاب شیخ دیاباته عادت کند. اگر چه این مهاجم یکی از آماده‌ترین بازیکنان این روز‌های استقلال بود و هر‌گاه در ترکیب آبی‌ها به میدان رفت گل زد یا پاس گل داد، اما واقعیت این است که استقلال در بازی‌های آتی این مهاجم خوب و باکیفیت را در اختیار نخواهد داشت و چاره این است با پلن B به میدان برود.

مصدومیت مهره‌های کلیدی تیم در همه تیم‌ها مرسوم است و استقلال هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود. اشاره به این موضوع برای توجیه امتیازات از دست رفته اصلاً اتفاق خوبی نیست و تنها تیم را از هدف دور خواهد کرد. جذب تعداد زیاد بازیکن از سوی تیم‌ها به همین خاطر است تا در صورت مصدومیت مهره‌ها به اندازه کافی بازیکن برای بازی در اختیار داشته باشد.

در گذشته‌ای نه چندان دور؛ استقلال بعد از از دست دادن فرهاد مجیدی جام را از دست داد و امروز فرهاد مجیدی در مقام مسئول است. فکر کردن به مصدومیت شیخ دیاباته و عدم حضور او در ترکیب گره‌ای از مشکلات باز نخواهد کرد و بهترین تدبیر این است که استقلال به بازی در غیاب شیخ دیاباته عادت کند. البته پیش از بازی با ذوب‌آهن استقلال در بازی‌هایی که به میدان رفت دست‌کم در ایجاد موقعیت با مشکل مواجه نشد، اما در استفاده از موقعیت‌ها به توجه به مصدومیت همزمان شیخ و مهدی قائدی با چالش مواجه شد، اما با آمدن مهدی شرایط کمی بهتر می‌شود و در ادامه مسیر هم زوج‌سازی جدید به فرهاد مجیدی کمک خواهد کرد که باز هم با استقلال خوب نتیجه بگیرد.

مصدومیت شیخ دیاباته باید از سوی فرهاد مجیدی مدیریت شود. این به سود استقلال است از این زاویه که استقلال را متکی به بازیکن نخواهد کرد. تاکتیک برای تیم و همه بازیکنان در اختیار تاکتیک تیمی. این استقلال بود که برای شیخ موقعیت می‌ساخت و حالا این موقعیت‌ها باید برای بازیکن جدید ساخته شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=13765

ثبت نظر

-