باشگاه هزار گرفتاری دارد؛ زمان دعوت کالدرون و برانکو نیست

  • کد خبر : 134125
  • 02 آگوست 2020 - 11:44
باشگاه هزار گرفتاری دارد؛ زمان دعوت کالدرون و برانکو نیست
[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، از سوی ارگان خبری باشگاه پرسپولیس این‌طور عنوان شد که قرار است برای جشن قهرمانی سرخپوشان در لیگ نوزدهم از برانکو ایوانکوویچ و گابریل کالدرون دعوت به عمل می‌آید تا آن‌ها راهی تهران شده و در این جشن شرکت کنند. البته این موضوع ساده‌ای نیست زیرا هر دو فرد بابت بی‌تفاوتی مدیران باشگاه نسبت به قراردادشان از پرسپولیس به فیفا شکایت و احکام اولیه علیه سرخپوشان را دریافت کردند که امکان دارد منجر به کسر امتیاز یا جریمه‌های مالی سنگین و همچنین بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی شود. با این حال مدیران باشگاه اصرار دارند این دو نفر را به تهران بکشانند؛ اتفاقی که از سوی یحیی گل‌محمدی به عنوان یک «شومن‌بازی» یاد شده است. حمید درخشان سرمربی پیشین تیم پرسپولیس هم نظری نزدیک گل‌محمدی دارد
درخشان در این مورد به ما گفت: مگر یحیی حرف بدی زده؟ گفته وقتی باشگاه این همه مشکل دارد، این همه گرفتاری و مصیبت و بدهی به بار آمده، چرا باید در این شرایط شاهد حضور کالدرون و برانکو در ایران باشیم؟ آن‌ها از پرسپولیس شکایت کردند و دنبال محکوم کردن باشگاه هستند. البته من به هر دو نفر حق می‌دهم، چون تا به حال باید پرسپولیسی‌ها با این دو مربی تسویه حساب می‌کردند و کار به اینجا نمی‌کشید، اما الان چه لزومی دارد کالدرون و برانکو در جشن حضور داشته باشند؟
او اضافه کرد: حالا من نمی‌خواهم به این موضوع اشاره کنم که اصولاً وقتی هواداران در ورزشگاه نیستند، دوستان چطور می‌خواهند جشن قهرمانی باشکوهی با حضور مربیان پیشین خود برگزار کنند؟ اما باید به کادر فنی حق بدهیم که از این مسائل ناراحت شوند. یحیی می‌داند اگر پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس بسته شود یا ۶ امتیاز از این تیم کسر شود، چه بلایی سر تیم فصل آینده می‌آید.
این پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: برخی بازیکنان همین حالا هم به دنبال جدایی هستند و در آن شرایط با رویکرد دیگری به نقل و انتقالات نگاه می‌کنند. از سوی دیگر باشگاه هم توانایی پر کردن جا‌های خالی را ندارد و حسابی متضرر می‌شود. بهتر است پولی که برای دعوت از کالدرون و برانکو کنار گذاشته‌اند را صرف بستن پرونده‌های حقوقی کنند. فکر می‌کنم باید عاقلانه رفتار کرد و در این شرایط دست از این مسائل برداشت، چون باشگاه در حال حاضر هزاران مشکل ریز و درشت دارد و نباید به این مسائل حتی فکر کرد. 
درخشان در نهایت گفت: گل‌محمدی یک مربی جوان فنی و بسیار باهوش است که می‌تواند سال آینده هم این تیم را به قهرمانی برساند، اما او نیاز به حمایت از سوی باشگاه و حفظ تمام مهره‌ها و ارکان مؤثر در تیمش دارد. نباید دست یحیی را خالی بگذاریم و بگوییم همان‌طور که لیگ قبلی قهرمان شدی، باید این فصل هم به قهرمانی برسی!

[ad_2]

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=134125