پولادی در صورت بازگشت به ایران دادگاهی می‌شود

  • کد خبر : 132940
  • 01 آگوست 2020 - 12:59
پولادی در صورت بازگشت به ایران دادگاهی می‌شود
[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، نام مهرداد پولادی بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران در روز‌های گذشته یکبار دیگر در رسانه‌ها مطرح شد. پولادی که بعد از جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا به خاطر مشکلات کارت پایان خدمتش قید بازگشت به ایران را زد و دیگر هیچ موقع به کشور بازنگشت. با تیم المعیذر قطر به توافق رسید و به این تیم پیوست.
غلامرضا رحیمی‌پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در این باره گفت: پولادی سرباز فراری است. در این موارد ما تصمیم فردی نمی‌گیریم. پولادی چند سال پیش از کشور رفته و دیگر برنگشته است، در حالی که تعهد هم داده بود.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا در این مدت مکاتبه و درخواستی برای بازگشت از سوی پولادی مطرح شده است؟ اظهار کرد: خیر هیچ مکاتبه‌ای نشده است. پولادی خودش هم ادعایی نکرده و نیامده که به وضعیتش رسیدگی کنیم.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح با رد خبر وساطت بعضی از ملی پوشان سابق برای پولادی، درباره اینکه چه برخوردی در انتظار پولادی در صورت بازگشت به ایران خواهد بود، تصریح کرد: مثل غایبان با پولادی برخورد می‌کنیم؛ مثل بقیه و عین قانون. هیچ فرقی نمی‌کند. اگر خود فرد مشکلی دارد یا سازمان مربوطه اش مراجعه می‌کند، وضعیتش را بررسی می‌کنیم. قانون هم سخت گیر نیست و می‌توان به این افراد کمک کرد.
رحیمی پور خاطرنشان کرد: پولادی سرباز غایب است. او باید وثیقه می‌سپرد که نسپرد، ولی تعهد داده است. اگر پولادی بخواهد بازگردد او را به دادگاه معرفی می‌کنیم و آن‌ها هم به وضعیتش رسیدگی می‌کنند. ممکن است دادگاه او را جریمه نقدی کند و یا در صورت اظهار ندامت همانجا تصمیم بگیریم.
وی در پایان گفت: از الان نمی‌شود گفت چه تصمیمی برای پولادی می‌گیریم. اول باید پرونده اش بررسی شود و متناسب با آن برخورد می‌شود. نگرانی هم ندارد. اگر اظهار پشیمانی و مراجعه کند کمکش می‌کنیم.

[ad_2]

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=132940