ستین: نتیجه خوبی مقابل ناپولی گرفتیم

  • کد خبر : 13221
  • 07 اسفند 1398 - 13:24
ستین: نتیجه خوبی مقابل ناپولی گرفتیم

به گزارش نیوز، کیکه ستیِن که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه ناپولی به تساوی یک – یک رضایت داد، پس از این بازی با حضور در کنفرانس خبری گفت: تساوی هم نتیجه خوبی بود، اگرچه سخت تلاش کردیم تا فرصت‌های گلزنی روی دروازه ناپولی خلق کنیم. آن‌ها روی تنها موقعیت جدی‌شان در نیمه اول به گل رسیدند. ما قدرت کافی برای شکستن دیوار دفاعی ناپولی را نداشتیم.
سرمربی بارسلونا تصریح کرد: پس از اینکه موفق شدیم به گل تساوی برسیم، بازیکنان ناپولی کمی در زمین باز شدند و بعد از آن توانستیم کمی آن‌ها را بیشتر به دردسر بیندازیم. ناپولی خیلی خوب بازی کرد و بازی مقابل آن‌ها آسان نیست، از این‌رو تساوی همراه با گل نتیجه خوبی پیش از بازی برگشت است.
وی افزود: بازی دشواری بود و به بازیکنانم بابت کسب این نتیجه تبریک می‌گویم، اما باید مقابل تیم‌های دفاعی در حمله خطرناک‌تر و البته صبورتر باشیم. در بازی برگشت ما گزینه‌های بیشتری خواهیم داشت و بعید به نظر می‌رسد که تیمی بتواند برای مدت طولانی در نوکمپ دفاع کند. باید مثبت فکر کنیم و نمی‌توانیم شکایتی داشته باشیم.
کیکه ستیِن همچنین درباره وضعیت مدافع تیمش که در دقیقه ۳+۹۰ به دلیل پیچ خوردن از ناحیه قوزک پا جای خود را به کلمنت لنگله داد، اظهار داشت: با آرامش منتظر خواهیم بود تا ببینیم نتایج پزشکی درباره پیکه چه چیزی به ما خواهند گفت.
سرمربی آبی‌واناری‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره کار سخت مهاجمانش در این دیدار اظهار داشت: مسی بار‌ها به محوطه جریمه ناپولی نفوذ کرد و هر بار مهاجمان ما مجبور شدند کاملاً در عرض محوطه جریمه حریف حرکت کنند. شکست خط دفاعی ناپولی یا یافتن راهی مناسب برای پاس دادن، کار دشواری بود.
با توجه به اینکه آرتور ویدال در دقیقه ۸۹ این بازی اخراج و سرخیو بوسکتس در دقیقه ۴۹ کارت زرد گرفت، این دو بازیکن بازی برگشت با ناپولی را از دست دادند. آبی‌واناری‌ها اکنون در ۶ بازی اخیر خود در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا در سفر به ایتالیا همچنان بدون کسب پیروزی هستند.
وی در پایان در باره اخراج هافبک شیلیایی‌اش اظهار داشت: من دقیقاً ندیدم که چه اتفاقی افتاد، اما شاید داوری کمی سختگیرانه بود. کارت زرد برای یکی از حرکات ویدال درست بود، اما کارت دوم به نظرم برای حرکت او خیلی سختگیرانه بود. به هر حال ما بازیکن مهمی را برای بازی برگشت از دست دادیم، اما سعی می‌کنیم به بهترین شکل ممکت جای خالی آرتورو را پر کنیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=13221

ثبت نظر

-