لمپارد: از بایرن درس گرفتیم!

  • کد خبر : 13188
  • 07 اسفند 1398 - 12:38
لمپارد: از بایرن درس گرفتیم!

به گزارش نیوز، فرانک لمپارد پس از باخت ۳ بر صفر خانگی شب گذشته (سه‌شنبه) شاگردانش مقابل بایرن‌مونیخ در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به خبرنگاران گفت: فوتبال در این سطح از رقابت‌ها همین است. سطح بازی بایرن مونیخ عالی بود. آن‌ها تیم بسیار قدرتمندی هستند و من هم این را می‌دانستم. می‌دانستم اگر درست بازی نکنیم و رویکرد مناسبی نداشته باشید، کارمان خیلی سخت خواهد بود و همین اتفاق هم رخ داد. ما در حرکات پا به توپ‌مان مسلط نبودیم و این چیزی است که بیش از همه بابتش افسوس می‌خورم. درس آموزنده‌ای گرفتیم. این بازی نشان داد که باید خودمان را به چه سطحی برسانیم. این لیگ قهرمانان است. به عنوان تیمی که سال‌هاست در مرحله حذفی لیگ قهرمانان حضور نداشته است، ما سطح تیم ما دچار افت شده و این یک واقعیت است.

لمپارد ادامه داد: بسیاری از بازیکنان ما امروز یا کلاً در رقابت‌ها اروپایی بازی نکرده‌اند یا در لیگ اروپا بازی کرده‌اند که سطح آن با لیگ قهرمانان تفاوت زیادی دارد. مطمئناً این چلسی آن تیمی نیست که به صورت متوالی در مراحل نیمه نهایی یا فینال‌های لیگ قهرمانان شرکت می‌کرد و آن‌ها را می‌برد. تنها کاری که می‌شود انجام داد این است که به هیچ بخشی از تیم جز عملکرد خودمان نگاه نکنیم. بازیکنان من باید از خودشان بپرسید که من مقابل چه کسی بازی کردم و عملکرد چطور بود.

با وجود شکست خانگی سنگین، لمپارد از حذف شده دانستن تیمش خودداری کرد، هر چند اعتراف کرد که تیمش از الان باید روی لیگ برتر تمرکز کند. او عنوان کرد: هیچ کاری نمی‌توانیم انجام دهیم جز قبول واقعیت جایگاهی که هستیم. حالا باید برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده بجنگیم، چون می‌خواهیم فصل بهتری برای خودمان بسازیم. بازی برگشت هم هست و ما باید به مونیخ برویم و با افتخار بازی کنیم، ببینم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم. زمانی که هدایت چلسی را قبول کردم، می‌دانستم که این تیم باید پیشرفت کند و ما به کارمان ادامه خواهیم داد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=13188

ثبت نظر

-