خدا کند دیاباته آخرین بدبیاری باشد

  • کد خبر : 13142
  • 07 اسفند 1398 - 11:33
خدا کند دیاباته آخرین بدبیاری باشد

به گزارش نیوز، محمد نوری اعتقاد دارد دیدار‌های استقلال در لیگ برتر اهمیت زیادی دارد و نباید همه چیز را در لیگ قهرمانان آسیا دید.

استقلال باید دو، سه روز دیگر با گل‌گهر سیرجان بازی کند. اوضاع این تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟
به هر حال روز‌های سختی به تیم استقلال گذشته است. این تیم از آذر ماه تا امروز یا چشم براهی استراماچونی را داشته یا بازی‌های بدون سرمربی و بعد هم که مدیریت و آن مسائلی که برایش اتفاق افتاد. بعد هم که فرهاد مجیدی آمد این همه مصدوم روی دست تیم ماند و در یکی دو بازی اخیر دیگر کسی را نداشت که تعویض کند. اتفاقات خیلی عجیبی برای استقلال رخ داده که آخرین آن‌هم ورود ویروس کرونا به تهران بود و بازی با ذوب آهن هم بدون تماشاگر برگزار شد. مردم دوست داشتند بروند و تیمشان را از نزدیک ببینند ولی باز هم یکی دیگر از اتفاقات بد برای استقلال رخ داد.

دیاباته هم که چند هفته دیگر مصدوم است.
به هر حال باید این را هم به دیگر بدبیاری‌های استقلال اضافه کرد که امیدوارم آخرینش باشد. ولی شکر خدا مهدی قائدی رسیده و ارسلان مطهری هم این روز‌ها روی فرم است.

فکر می‌کنید بازی با گل‌گهر برای استقلال دردسرساز شود؟
اولاً باید یک چیز مهم را بگویم و آن هم این که در روز‌های گذشته تا قبل از دیدار با ذوب‌آهن می‌دیدم که همه درباره الاهلی و لیگ قهرمانان آسیا حرف می‌زدند. اینکه با وجود کرونا در ایران، لابد AFC در دور برگشت هم میزبانی را از استقلال می‌گیرد. این مسائل دغدغه‌های درستی است ولی باید این را در نظر گرفت که الان مهمتر از آسیا لیگ است. اگر استقلال نتواند قهرمان لیگ این دوره شود که با این همه مشکلات دور از ذهن هم نیست باز هم سهمیه بگیرد یا نه…!

 یعنی کسی به فکر لیگ نیست؟
به هر حال به نظر می‌رسد همه چیز زوم شده روی آسیا. به نظر من باید برای هر بازی قبل از آن دغدغه داشت. الان گل‌گهر و لیگ مهم است. هر ۳ امتیازی که از دست برود استقلال را دورتر از خواسته اش می‌کند و این موجب می‌شود هوادار باز هم در حسرت قهرمانی بماند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=13142

ثبت نظر

-