اگر نوری می‌خواهد بماند، باید فورتانا را ببرد

  • کد خبر : 13059
  • 07 اسفند 1398 - 9:13
اگر نوری می‌خواهد بماند، باید فورتانا را ببرد

اگر نوری می‌خواهد بماند، باید فورتانا را ببردبه گزارش نیوز، سایت آلمانی fussballeck گزارشی در مورد شرایط الکس نوری در هرتا تهیه کرده است. گزارش این سایت را در ادامه می‌خوانید. اتفاق سهمگینی بود! بعد از اندکی امید با پیروزی دو بر یک مقابل پادربورن در اولین بازی الکساندر نوری، تیم برلینی با ۵ گل به کلن باخت تا برای خیلی‌ها این سؤال پیش بیاید که آیا دوران این مربی موقت هم به پایان رسیده است؟

خط دفاع متزلزل
شکست مقابل کلن بسیار مهلک بود. مدت زمان زیادی بود هرتا اینقدر ضعیف حاضر نشده بود. زیر نظر یورگن کلینزمن، به نظر می‌رسید خط دفاعی به ثبات رسیده. در ۵ دیدار با کلینزمن، هرتا یکی از بهترین خطوط دفاع لیگ را داشت. آنته کوویچ، مربی قبل از کلینزمن نیز بعد از شکست ۴ بر صفر و نمایشی ضعیف اخراج شده بود. کلینزمن در حال ایجاد تغییراتی سختگیرانه بود. بازیکنان ضعیف نیمکت‌نشین شده بودند و بازیکنان جدید توانسته بودند خط دفاعی مستحکمی ایجاد کنند.

تغییرات عجیب نوری
در دفاع از مربی سابق وردربرمن، می‌توان این را گفت که نوری با بازیکنانی کار می‌کند که انتخاب خودش نیستند، اما از سوی دیگر این موضوع نیز حقیقت دارد که بازیکنان در اختیار نوری، فوتبالیست‌های بدی نیستند. پس چرا مربی سابق اینگول‌اشتات خط دفاع مستحکم تیمش را از هم پاشید؟ این موضوع برای همه مانند یک راز است. تغییرات او مفید نبودند تا کلن با تاکتیکی هوشمندانه در خط دفاع هرتا یک حفره ایجاد کند. این مربی به تازگی سالومون کالو و الکساندر اسواین را نیز که توسط کلینزمن از تیم کنار گذاشته شده بودند، به تمرینات تیم برگردانده است. این تصمیم بسیار عجیب بود چراکه طبق شنیده‌ها اگرچه این دو در تمرینات شرکت می‌کنند، اما شانسی برای قرار گرفتن در ترکیب ندارند. اگر نوری نمی‌خواهد تیمش در منطقه سقوط قرار بگیرد، باید سریعاً مشکلات تیم را حل کند. هرتا جمعه مقابل فورتانا قرار می‌گیرد و اگر یک بار دیگر تیم نوری دچار مشکل شود، روز‌های نوری قطعاً به شماره می‌افتد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=13059

ثبت نظر

-