زیدان: گواردیولا بهترین مربی جهان است

  • کد خبر : 12820
  • 06 اسفند 1398 - 23:58

به گزارش نیوز، زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل منچسترسیتی در چارچوب دور رفت مرحله یک‌هشتم‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا اعلام کرد این بازی نبرد ۲ تیم است، نه جنگ او با پپ گواردیولا، سرمربی مشهور رقیب.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در این باره گفت: می‌خواهیم باعث افتخار هواداران شویم و باید کاملا تمام توانمان را به کار بگیریم. می‌دانیم لیگ قهرمانان برگشته و چقدر این بازی زیبا و مهم است. مقابل تیم‌هایی بسیار خوبی قرار خواهیم گرفت. بازیکنان سیتی برای ارائه فوتبالی زیبا به اینجا می‌آیند. ما هم نمایش خوبی ارائه خواهیم کرد و هرچه داریم در زمین به کار می‌گیریم. نباید به این فکر کنیم طی چند بازی اخیر نتایج خوبی نگرفته‌ایم و باید روی عملکرد خود تمرکز کنیم.

او درباره تقابل با پپ گواردیولا افزود: این تقابل زیدان – گواردیولا نیست، بلکه یک مسابقه فوتبال بین رئال مادرید و منچسترسیتی است. بازی بزرگی در پیش خواهد بود و خوشحالیم، چون حضور در این نوع بازی‌ها را دوست داریم. گواردیولا خود را در بارسلونا، بایرن مونیخ و منچسترسیتی نشان داده است. مربیان خوب زیادی هستند، اما فکر می‌کنم پپ بهترین است.

زیدان درباره تیم حریف ادامه داد: منچسترسیتی تیم خوبی است و نقاط قوت زیادی دارد؛ بخصوص در زمینه مالکیت توپ، اما مثل همیشه نکته کلیدی کاری است که خودمان انجام می‌دهیم. اینکه آن‌ها را خنثی کنیم، وظیفه ماست. همه بازیکنان مهم هستند و باید به خوبی آماده شوند. این هفته از لحاظ فوتبالی هفته زیبایی است و همه بازیکنان می‌خواهند در چنین بازی‌هایی حضور داشته باشند.

زیزو درباره درباره ادن ازار افزود: نمی‌دانم ازار تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت یا نه. فقط می‌دانم می‌خواهد هرچه زودتر به جمع ما برگردد. در حال حاضر چنین چیزی ممکن نیست و او هم از این بابت خوشحال نیست. مصدومیت مجدد بعد از ماه‌ها دوری از میادین نه برای او و نه تیم، خبر خوبی نیست.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=12820

ثبت نظر

-