مردم به منتقدان دولت رای دادند تا شرایط موجود تغییر کند

  • کد خبر : 12813
  • 06 اسفند 1398 - 23:43
مردم به منتقدان دولت رای دادند تا شرایط موجود تغییر کند
به گزارش نیوز،

جبار کوچکی نژاد درباره علت کاهش مشارکت مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: کاهش حضور مردم در این دوره از انتخابات دلایل متعددی دارد که یکی از دلایل اصلی‌اش، آن است که مردم از اینکه دولت و مجلس توجه اساسی به بهبود وضعیت اقتصادی آنان ندارند، گله‌مند هستند.

اخبار سیاسی – وی ادامه داد: اقشار آسیب‌پذیر بیش از دیگر اقشار جامعه به علت گرانی‌های افسارگسیخته از عملکرد مسئولان گله دارند و ناراحتند که چرا مسئولان به ویژه دولتمردان وضعیت اقتصادی را کنترل نمی‌کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر تبلیغات رسانه‌های بیگانه درباره شیوع ویروس کرونا باعث شد که برخی از مردم از ترس این بیماری، از حضور پای صندوق‌های رأی پشیمان شوند.

کوچکی‌نژاد با اشاره به انتخاب نیروهای انقلابی و منتقدان جدی دولت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، افزود: پیام انتخاب این افراد از سوی ملت آن بود که مردم به دنبال تغییر شرایط موجود هستند و به نمایندگانی که وابسته به دولت هستند و مأموریت خود را پیگیری مطالبات دولت می‌دانند، اقبالی نشان نمی‌دهند.

وی بیان کرد: توقع مردم از نمایندگان منتخب مجلس یازدهم آن است که کاملاً مستقل از دولت عمل کنند و هر لحظه پاسخگوی ملت باشند که اگر این گونه نباشند، قطعاً به همان مشکلاتی که اکثر نمایندگان مجلس دهم دچار شدند، گرفتار و باعث نارضایتی مردم می‌شوند.

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=12813

ثبت نظر

-