به گزارش رکنا، حوالی ظهر امروز (دوشنبه ششم مرداد ۹۹) خبر قتل مردی میانسال توسط عوامل انتظامی مستقر در بیمارستان فیروزآبادی به کلانتری ۱۳۱ شهرری اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری ۱۳۱ شهرری برای بررسی موضوع به بیمارستان اعزام شدند.
پس از حضور مأموران در بیمارستان مشخص شد مرد میانسالی (۴۰ ساله) با ضربات چاقوی پسر ۲۱ ساله به کام مرگ فرورفته و با توجه به حضور ضارب در بیمارستان، مأموران وی را بازداشت کردند.
در بررسی‌های اولیه مشخص شد متهم این پرونده با مقتول در کار جمع‌آوری ضایعات بوده‌اند و در شهرک صالحین شهرری اقدام به تفکیک ضایعات می‌کردند.
تحقیقات تکمیلی نشان داد که از حدود یک ماه قبل، متهم پرونده با مقتول همکاری نداشته که صبح امروز مقتول در تماس با متهم، علت عدم حضور یک ماهه وی بر سر کار را جویا شده و پسر جوان (متهم) نیز به مرد میانسال (مقتول) عنوان کرده بود که کار بهتری پیدا کرده و دیگر کار جمع‌آوری ضایعات را انجام نخواهد داد.
بررسی بیشتر نشان داد که حدود ساعت ۱۰:۳۰ صبح امروز مقتول که ظاهراً درگیر اعتیاد نیز بوده به مقابل منزل پسر جوان مراجعه کرده که خواهر نوجوان وی در خانه را باز کرده و به مرد میانسال گفته بود برادرش در خانه حضور ندارد، در ادامه مرد میانسال از وی تقاضا کرده بود که در تماس با برادرش، بخواهد وی به منزل بیاید که پس از این تماس، پسر جوان ضمن رها کردن کار خود و نگرانی از اوضاع خواهرش، به منزل مراجعه کرده بود.
پسر جوان پس از رفتن به خانه با مرد میانسال درگیری لفظی پیدا کرده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، در این حین پسر جوان تحریک شده و با استفاده از چاقو چند ضربه به قفسه سینه مرد میانسال زده بود.
در پی این نزاع، مرد میانسال دچار خونریزی شده و خواهر کوچک ضارب، از وی خواسته بود که با اورژانس تماس بگیرد و مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان فیروزآبادی منتقل شد اما پس از دو ساعت به دلیل خونریزی فوت کرد.
سرهنگ عباس کرمی، رئیس یگان حفاظت از اماکن عمومی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: متهم این پرونده پس از بازداشت نزد بازپرس کشیک قتل و افسر تشخیص هویت،‌ به قتل اعتراف کرد و ماجرا را به طور کامل شرح داد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه نیز بازسازی صحنه قتل توسط تیم تشخیص هویت اداره دهم آگاهی انجام شد، در حال حاضر پسر جوان به اتهام قتل مرد میانسال در بازداشت به سر می‌برد و سیر مراحل قضایی در دست انجام است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟