توضیحات باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت استوکس

  • کد خبر : 12775
  • 06 اسفند 1398 - 22:25
توضیحات باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت استوکس

به گزارش نیوز، حسین قدوسی درباره اتفاقات روز گذشته (یکشنبه) اصفهان برای بازی تیم‌های سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به اظهارات ناظر محترم بازی و شهامت و صداقتی که در صحبت‌های خود داشت و صراحت بیان و شجاع فرمانده یگان ویژه استان اصفهان، همه چیز مشخص و واضح است.
وی افزود: سپاهانی‌ها حوالی ساعت ۱۶:۲۰ به ورزشگاه آمدند و تا ۱۶:۳۰ وارد زمین نشدند. این دیگر اظهرمن‌الشمس است. ما مثل همیشه به کمیته انضباطی احترام می‌گذاریم و منتظر اعلام رای هستیم.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در این مواقع گزارش ناظر بازی تاثیر زیادی در اعلام رای دارد. ما هم منتظر هستیم کمیته انضباطی زودتر رای را صادر کند و البته رای عادلانه باشد. ما همچنین علاوه بر این مسئله پیگیر اتهامات واهی که به پرسپولیس زده می‌شود هستیم و در این خصوص کوتاه نمی‌آییم.
قدوسی گفت: باشگاه پرسپولیس نمی‌خواهد پیش از اعلام رای قضاوتی انجام دهد و فضا را سنگین کند. ما دوست نداریم حاشیه‌ای ایجاد شود و پیش داوری هم نمی‌کنیم، اما می‌دانیم با توجه به قانون بازی باید ۳ بر صفر اعلام شود. امیدواریم که فدراسیون فوتبال حق را به حقدار بدهد.
وی درباره آخرین وضعیت استوکس تصریح کرد: نمی‌خواهیم فعلا در این مورد صحبت کنیم. ما پیگیری‌های خود را انجام می‌دهیم و تصمیم درست را می‌گیریم. یحیی گل‌محمدی هیچ نامه‌ای مبنی بر اینکه استوکس را نمی‌خواهد به باشگاه نداده و فقط او را در اختیار کمیته انضباطی قرار داده است. ما هم با نماینده استوکس در ارتباط هستیم و باید او در این خصوص پاسخگو باشد.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: در این روز‌ها و هجمه‌هایی که وجود دارد بیشتر از همیشه به اتحاد نیاز داریم و البته حمایت هواداران‌مان که آن‌ها هم باید متحد باشند. ما روز‌های سختی را پیش رو داریم. در ۶ بازی گذشته فقط در یک بازی با تراکتور ورزشگاه در اختیار ما بوده و بقیه بازی‌ها شرایط میزبانی کامل را نداشتیم آن هم مقابل تیم‌های قدرتمند، اما با این وجود ایمان داریم که می‌توانیم به هدف‌مان برسیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=12775

ثبت نظر

-