کروس: نباید به خاطر گواردیولا در بایرن می‌ماندم

  • کد خبر : 12633
  • 06 اسفند 1398 - 18:06
کروس: نباید به خاطر گواردیولا در بایرن می‌ماندم

کروس: فصل قبل گفتند رئال به آخر خط رسیدهبه گزارش نیوز، تونی کروس هافبک تیم فوتبال رئال مادرید در گفت‌وگو با نشریه «اتلتیک» در مورد مسائل مختلف مانند تغییر وضعیت تیم بعد از رفتن کریستیانو رونالدو به یوونتوس، درخواست لوئیس سوارس و استیون جرارد از او برای پیوستن به لیورپول، داشتن فرصت بازی در منچستریونایتد و ارتباطش با پپ گواردیولا صحبت کرد.

کروس درباره عملکردش در فصل گذشته که دارای افت محسوسی بود، گفت: بسیاری از بازیکنان تیم ما در فصل گذشته بهترین بازی‌های‌شان را ارائه نکردند. بعد از سه قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان، وارد مقعطی شدیم که باید خودمان را با رفتن بازیکنی مانند کریستیانو رونالدو که در هر فصل برای‌مان ۴۰، ۵۰ تا گل می‌زد، تطبیق می‌دادیم. با این حال چنین افتی در رئال مادرید قابل قبول نیست. فصل پیش وقتی آژاکس ما را حذف کرد، بسیاری گفتند که این تیم دیگر به آخر خط رسیده، اما همین موضوع به ما انگیزه‌ای مضاعف داد تا به آن‌ها نشان دهیم در اشتباه هستند.
کروس با تأکید بر اینکه به انتقادات رسانه‌ها چندان توجه ندارد، افزود: من همیشه فاصله خودم با مطبوعات را حفظ کرده‌ام و همیشه یک رابطه خنثی و بدون فراز و نشیب با آن‌ها داشته‌ام.

هافبک آلمانی کهکشانی‌ها در ادامه اعتراف کرد که هنوز با پپ گواردیولا، سرمربی سابقش در بایرن مونیخ در ارتباط است. او افزود: اگر همین امروز از بازیکنان بایرن مونیخ بپرسید، به شما خواهند گفت که گواردیولا از نظر فنی بهترین مربی‌ای است که تا کنون داشته‌اند. من از یک سالی که زیر نظر او بازی کردم، بسیار لذت بردم. می‌خواهم اینجا در رئال مادرید به دوران بازیگری‌ام پایان دهم، پس فکر نمی‌کنم که بتواند یک بار دیگر زیر نظر او بازی کنم، اما دوست داشتم که می‌شد فرصت دیگری برای بازی زیر نظر او به دست بیاورم. می‌توانستم قراردادم را با بایرن مونیخ تمدید کنم، اما فکر نمی‌کنم اینکه به خاطر مربی شما قراردادتان را با یک تیم تمدید کنید، ایده خوبی باشد. پپ از من خواست که قراردادم را ۵ ساله تمدید کنم. حالا اگر قبل از رفتن من او از بایرن مونیخ می‌رفت، تکلیف من چه بود؟ او دو سال بعد به سیتی پیوست. با این حال من و او هنوز با هم در ارتباط هستیم و رابطه خوبی هم داریم. من هرگز چیز‌هایی که از او یاد گرفتم را فراموش نمی‌کنم.

کروس سپس مدعی شد که فرصت بازی در لیورپول و منچستریونایتد را داشته است. او ادامه داد: من با لوئیس سوارس و استیون جرارد مستقیماً صحبتی نداشتم، اما به من پیشنهاد کردند که به لیورپول نزدیک شوم. دیوید مویس، (سرمربی سابق منچستریونایتد) هم با من صحبت کرد و تقریباً در آستانه پیوستن به منچستریونایتد بودم، اما او اخراج شد و ورود لوئی فان‌خال اوضاع را پیچیده کرد. لوئیز به اندازه کافی برای ساختن پروژه مد نظر خودش وقت داشت. بعد از آن من دیگر هیچ چیزی از طرف منچستریونایتد نشنیدم و تردید‌ها کم‌کم شروع شد. بعد از آن جام جهانی آغاز شد، اما با این حال کارلو آنچلوتی (سرمربی سابق رئال مادرید) با من تماس گرفت و حجت را برایم تمام کرد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=12633

ثبت نظر

-