زمانی که استقلال صدرنشین شد استراماچونی را عوض کردند

  • کد خبر : 125164
  • 25 جولای 2020 - 16:12
زمانی که استقلال صدرنشین شد استراماچونی را عوض کردند
[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، محمد نوازی که به عنوان دستیار پرویز مظلومی در تیم ملی جوانان انتخاب شده است گفت: من تاکنون فقط با خود مظلومی صحبت کرده‌ام و بحث حضورم در کادر فنی تیم ملی جوانان رسمی و قطعی نشده است. در حال حاضر شرایط تیم‌های پایه ایران در هیچ رده‌ای خوب نیست و به همین دلیل در مسابقات بین المللی دچار مشکل می‌شویم. به همین دلیل فکر می‌کنم فردی که در کادر فنی تیم ملی جوانان عضو می‌شود باید با سفر به شهرستان‌های مختلف وضعیت بازیکنان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مدنظر قرار بدهد.

نوازی درباره وضعیت استقلال گفت: همه می‌دانیم شرایط استقلال به دلیل کرونا گرفتن برخی بازیکنان، مصدومیت تعدادی دیگر از شاگردان مجیدی و البته افت و خیز تیم در نتیجه‌گیری به هیچ وجه خوب نیست. در کل لیگ نوزدهم سال خوبی برای استقلال نبود، من به پرسپولیسی‌ها برای قهرمانی‌شان تبریک می‌گویم و امیدوارم استقلال با تشکیل تیمی خوب در سال آینده بتواند ناکامی‌ سال‌های اخیرش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جبران کند.

وی در باره مشکل اصلی تیم استقلال که سبب ناکامی این تیم شده، گفت: سعادتمند می‌خواهد به هر نحوی شده برای باشگاه درآمدزایی کند اما این که این اقدام‌ها نتیجه‌ای هم دارد باید منتظر زمان ماند. هر مدیری به استقلال می‌آید نهایت یک سال در این تیم می‌ماند و سپس عوض می‌شود. این باشگاه در همین فصل دو مدیر عامل و دو سرمربی عوض کرده، تمام این مسائل سبب افت تیم می‌شود.  استقلال با استراماچونی وضعیت خوبی داشت و در صدر جدول بود اما پس از این که تیم صدرنشین شد ناگهان وی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تغییر داده و مربی دیگری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جایگزین کردند. تمام این موارد سبب شد مشکلات زیادی برای هواداران استقلال و این تیم ایجاد شود. قطعا بی‌ثباتی در مدیریت و کادر فنی مشکل اصلی استقلال است و در این میان تماشاگران و هواداران اذیت می‌شوند.

[ad_2]

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=125164