افشاگری کیم کارداشیان علیه همسرش: کانیه وست اختلال روانی دارد

  • کد خبر : 123502
  • 24 شهریور 1400 - 9:00
افشاگری کیم کارداشیان علیه همسرش: کانیه وست اختلال روانی دارد

نیوز:کیمبرلی نوئل کارداشیان وست مشهور به کیم کارداشیان؛ شخصیت تلویزیونی واقع‌نما، مدل، بازرگان و بازیگر اهل آمریکا است.افشاگری کیم کارداشیان /رفتار‌های جدید کانیه وست  در فضا‌های عمومی و مجازی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. رفتار‌هایی مثل اقدام برای ریاست جمهوری و البته توییت‌هایی درباره ازدواجش و تمایل برای طلاق گرفتن از همسرش.

نگرانی‌های مربوط به سلامت روانی این رپر آمریکایی اکنون رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است چرا که کیم کارداشیان روز چهارشنبه خواستار شفقت و همدلی در خصوص بیماری روانی همسر خود کانیه وست شد. او رسما اعلام کرد که همسرش با اختلال دو قطبی مبارزه می‌کند و همین موضوع نیز منجر به یکسری اظهارات عمومی در مورد موضوعات مختلف از سیاست گرفته تا ازدواج وی شده است.

اظهارات کارداشیان در حساب کاربری وی در اینستاگرام، اولین اظهار نظر عمومی وی در هفته ها‌ی اخیر پس از مصاحبه‌ها، نمایش‌های عمومی و اظهار نظر‌های توییتری وست بود که نگرانی در مورد سلامت روانی خواننده برنده گرمی (کانیه وست) را برانگیخته است. وی نوشت: «همانطور که بسیاری از شما اکنون می‌دانید، کانیه دچار اختلال دو قطبی است.»

کارداشیان هیچ اشاره‌ای به برنامه اعلام شده وست برای شرکت در کاخ سفید و حضور در انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ نکرد. وست در تعطیلات آخر هفته گذشته در کارولینای جنوبی اعلام آمادگی کرد که در انتخابات مشارکت می‌کند، اما هیچ سیاست منسجمی را ترسیم نکرد.

افشاگری کیم کارداشیان، او نوشت: «کسانی که با کانیه نزدیک هستند، قلب او را می‌شناسند و می‌دانند که گاهی دل و زبان وی یکی نیست.» اظهارات کارداشیان پس از توئیت‌های دیگر وست مطرح شد، از جمله مواردی که وی گفته بود در تلاش است تا از کارداشیان طلاق بگیرد. توییت او به سرعت حذف شد. این زوج در سال ۲۰۱۴ ازدواج کردند و چهار فرزند دارند. در اوایل این هفته وست توئیت کرد که خانواده وی در تلاشند وی را به یک موسسه روانپزشکی برده و بستری کنند.

خوش‌استایل‌ترین ستاره‌ها و برندهای مطرح دنیا

وست اعلام کرد که در سال ۲۰۱۸ اختلال دوقطبی وی تشخیص داده شده، ولی دارو‌ها را مرتب استفاده نمی‌کند چرا که خلاقیت وی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. وی در سال ۲۰۱۶ برای معالجه روانپزشکی در بیمارستان بستری شد. براساس اعلام انستیتوی ملی بهداشت روانی ایالات متحده، اختلال دوقطبی نوعی بیماری روانی است که با نوسانات غیر معمول خلقی بین انرژی شدید و فعالیت بالا از یک سو و افسردگی از سوی دیگر مشخص می‌شود. این اختلال با ترکیبی از دارو و روان درمانی قابل درمان است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=123502

ثبت نظر

-