از اول مخالف سرمربیگری فرهاد بودم

  • کد خبر : 122749
  • 02 مرداد 1399 - 5:56
از اول مخالف سرمربیگری فرهاد بودم

به گزارش نیوز، بهمن طهماسبی بازیکن اسبق تیم‌های استقلال و نساجی مازندران درباره دیدار امروز دو تیم در تهران معتقد است استقلال برای پیروزی در این مسابقه انگیزه‌های بیشتری دارد.

آقای طهماسبی! از نتایج استقلال خبر دارید؟
متأسفانه تیم در شروع دوباره رقابت‌ها استارت خوبی نداشت و در حال حاضر شانس کسب سهمیه آسیایی هم کم شده و باید برای جام حذفی تلاش کنند که لااقل آنجا یک جام بگیرند.

بازی این هفته روبه‌روی نساجی مازندران را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
بازی سختی است. امیدوارم استقلال بتواند با پیروزی در این دیدار کماکان از بخت کسب سهمیه برخوردار باشد.

نقطه قوت و ضعف تیم استقلال را کجا می‌دانید؟
استقلال در خط حمله خیلی خوب کار می‌کند. گر چه در سه بازی اول در این مدت فقط توپ را تا محوطه می‌بردند و اثرگذاری خوبی نداشتند ولی با بازگشت دیاباته و مطهری وضعیت بهتر شد. امیدوارم قایدی هم به روز‌های خوب گلزنی اش برگردد، اما تیم در خط دفاع و درون دروازه ضعف دارد. متأسفانه اغلب گل‌هایی که استقلال در این فصل دریافت کرده روی اشتباهات فردی نفرات عقب بوده است.

حضور چندین استقلالی در کادر فنی تیم نساجی چه تأثیری روی کار این تیم مقابل استقلال دارد؟
قطعاً بی‌تأثیر نیست. گر چه در این دوره و زمانه حتماً لازم نیست از اعضای سابق تیم حریف باشید، چون با آنالیز دقیق و درست از حریف می‌توان نقاط قوت و ضعفش را متوجه شد ولی در کل این می‌تواند نقطه اتکای تیم نساجی باشد.

انگیزه‌های کدام تیم بیشتر است؟
حتماً استقلال! استقلال برای ماندن در کورس و کسب سهمیه انگیزه‌های زیادی دارد ولی نساجی فقط یک بازی حیثیتی را در پیش دارد. مطمئن هستم نساجی هم تیم خیلی خوبی است و می‌تواند برای استقلال خطرناک باشد. من این تیم را خیلی دوست دارم ولی نه در خطر سقوط است و نه برای سهمیه می‌جنگد برای همین استرس کمتری دارد.

با این روند نتیجه گیری شما جزو حامیان فرهاد مجیدی هستید یا مخالف ادامه حضورش در سرمربیگری استقلال؟
روزی که قرار بود فرهاد سرمربی استقلال شود من مخالف بودم.

چرا؟
او جزو سرمایه‌های استقلال است و دوست نداشتم او را بسوزانند ولی الان که در رأس تیم است باید از او حمایت کرد. توصیه‌ای که به فرهاد دارم این است که بیش از لیگ روی جام حذفی و به ویژه لیگ قهرمانان آسیا تمرکز کند، چون می‌تواند با درخشش تیمش در آن رقابت‌ها آینده بهتری در استقلال داشته باشد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=122749

ثبت نظر

-