نکونام: فکر نکنید بازیکنان و مربیان آدم آهنی هستند

  • کد خبر : 12242
  • 06 اسفند 1398 - 7:06
نکونام: فکر نکنید بازیکنان و مربیان آدم آهنی هستند

نکونام: فکر نکنید بازیکنان و مربیان آدم آهنی هستند

به گزارش نیوز، به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره تمرینات و وضعیت این تیم گفت: جا دارد در ابتدا مصیبت وارده را به آقای حمید رجبی، مربی فولاد تسلیت بگویم و از خداوند برای عموی بزرگوار ایشان طلب آمرزش داریم و برای آقای رجبی و دیگر بازماندگان از پیشگاه الهی صبر مسئلت داریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره انجام دیدار‌های لیگ برتر بدون حضور تماشاگران گفت: خیلی خوب است مسئولان به فکر سلامتی هواداران هستند و به نظرم این یک تصمیم خوب بوده، اما سؤال این است که جان بازیکنان و دیگر اعضای تیم مهم نیست؟ هر تیم برای یک دیدار خارج از خانه باید با هواپیما مسافرت کند، در هتل مستقر شود و مدام با دیگر اعضای جامعه در تماس باشد. این به هیچ وجه خوب نیست.

نکونام اضافه کرد: من از مسئولان سؤالاتی دارم، مگر داخل هواپیما آلودگى نیست؟! مگر داخل مکان‌های عمومى آلودگى نیست؟! مگر مربیان، مدیریت و کادر تیم جزو مردم نیستند؟ مگر ما نیاز به پیشگیرى نداریم؟! حتماً باید چند نفر مبتلا شوند تا به فکر باشیم؟! ما ورزش می‌کنیم که مردم شاد باشند و نشاط در جامعه به وجود بیاید. ما هم از مردم هستیم. بازیکنان نیز هم خانواده دارند و هم دوست و هم فامیل. این خوب نیست که آن‌ها هم در خطر ابتلا به بیماری باشند. وقتى شهر را قرنطینه می‌کنند، یعنى تمام مردم در معرض بیمارى هستند. آقایان لطفاً به فکر باشید و فکر نکنید بازیکنان و مربیان و مسئولان یک تیم آدم آهنی هستند!

نکونام در پایان گفت: فکر می‌کنم بهتر باشد که بازی‌ها کاملاً لغو شود، اکنون شنیدم که بازی‌های سری A نیز لغو شده است، خوب است که از کارهاى خوب همیشه الگوبرداری کنیم. از روز شنبه کل بازی‌های لیگ چین هم لغو شده است. می‌دانیم فرصت برای اتمام لیگ کم است، اما سلامتی همه مردم، بازیکنان و تماشاگران خیلی اهمیت دارد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=12242

ثبت نظر

-