دبیر: راننده یکی از خانواده‌ها از فدراسیون کشتی حقوق می‌گرفت

  • کد خبر : 12083
  • 06 اسفند 1398 - 0:10
دبیر: راننده یکی از خانواده‌ها از فدراسیون کشتی حقوق می‌گرفت

به گزارش نیوز، علیرضا دبیر در حاشیه افتتاح خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، اظهار داشت: باید تشکر ویژه‌ای از عبدالله موحد داشته باشیم. بعد از اینکه به جمع‌بندی رسیدیم و با لطف سیدحسن خمینی جام یادگار امام (ره) را به نام موحد کردیم، با موافقت وی این تغیر نام صورت گرفت.

وی ادامه داد: حتی اتحادیه جهانی هم از این بابت از ما تشکر کردند و قرار است این مسابقات در بابلسر برگزار شود. جز معدود کشورهایی هستیم که یک جام را بنام یک قهرمان زنده نام‌گذاری کردیم. خوشحالیم که در زمان حیات موحد این اتفاق افتاد. مسابقات لیگ را به نام حاج احمد خمینی (یادگار امام) کردیم.

رئیس فدراسیون کشتی تصریح کرد: بعد از این اتفاق عبدالله موحد گفت خانه کشتی را به نام هر کسی که دوست دارید نام‌گذاری کنید. خانه کشتی شماره ۲ بنام شهید صدرزاده و خانه کشتی شماره یک بنام شهید هادی نام‌گذاری شد.

دبیر ادامه داد: هر خانواده‌ای که اینجا را می‌دید اجازه نمی‌داد فرزندش به خانه کشتی بیاید. فدراسیون را با ۶۰ میلیارد بدهی تحویل گرفتیم، طرف راننده یکی از خانواده‌ها بوده که از فدراسیون کشتی حقوق می‌گرفت، اما وقتی من آمدم عذرش را خواستم و اکنون از ما شکایت کرده و ۵۰ میلیون می‌خواهد.

رئیس فدراسیون افزود: به جرات می‌توانم بگویم اینجا بعد از بازسازی بهترین خانه کشتی دنیا است. وقتی تشک‌های قدیمی را برمی‌داشتیم برای ۲۱ سال قبل بود و تماما پوسیده شده بود. این کار من نبود و بدون حمایت بخش خصوصی و برادران انصاری میسر نبود. از وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک هم قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: خدا لطف کرد تمام ۱۵ میلیارد هزینه بازسازی را از بخش خصوصی گرفتیم و یک ریال هم از دولت نگرفتیم. ۲۲ سال در خانه کشتی اکسیژن وجود نداشت و یک و نیم میلیارد برای دستگاه‌های هواساز هزینه شد. تمام اتاق‌ها تخریب شده بود و شرایط بسیار بدی داشت. نور خانه کشتی را ۴ برابر کردیم تا کشتی‌گیرانی که تمرین می‌کنند لذت ببرند.

دبیر تصریح کرد: از مسئولان ورزش تقاضا می‌کنم، خانه کشتی کنار دریاچه هم تعیین تکلیف شود. حدود ۷۰ درصد پیشرفت داشته، اما رها شده است. متأسفانه در طراحی افتضاح مشاوره داده شده است اما در مصالح فوق‌العاده است. امیدواریم تکلیف آنجا هم زودتر روشن شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=12083

ثبت نظر

-