دردسرهای زیـدان تمامی ندارد

  • کد خبر : 12029
  • 05 اسفند 1398 - 22:16
دردسرهای زیـدان تمامی ندارد

به گزارش نیوز، رئال‌مادرید باید چهارشنبه شب در آغاز مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف منچسترسیتی بروند و چند روز بعد هم مهم‌ترین دیدار دور برگشت لالیگا برگزار خواهد شد، مصاف با بارسلونا که می‌تواند سرنوشت قهرمان را تعیین کند. در این هفته سرنوشت‌ساز، زین‌الدین زیدان با دردسرهای زیادی مواجه شده است.

آن شب تلخ
پیش از همه‌چیز از دست دادن صدر جدول ذهن زیدان را درگیر کرده بود. تیم او بُرّندگی لازم را در جدال با لوانته نداشت و در نهایت روی یک غافلگیری گل خورد تا باخت تلخی ثبت شود. این باخت وقتی دردناک‌تر شد که دوباره ادن آزار را به‌دلیل مصدومیت از دست دادند. حالا در بدترین مقطع ستاره بلژیکی مصدوم شده و مثل دور رفت حساس‌ترین بازی‌ها را از دست خواهد داد. آزار با اشک و حسرت از میدان خارج شد، در حالی که می‌توانست با خلاقیتش در ال‌کلاسیکو به کار زیدان بیاید. حتی گفته می‌شود شاید آزار تا آخر فصل هم نتواند بازی کند و اگر تیمش فینالیست لیگ قهرمانان شود برایش حسرت بزرگی خواهد بود. از طرفی در ادامه رقابت‌های لالیگا، مصدومیت‌ها برای تیم زیدان مثل سَم خواهد بود.

دوباره دفاع
خط دفاعی رئال‌مادرید در مقطعی آنقدر خوب کار کرد که زیدان بارها آن را نقطه قوت تیمش نامید. در ۱۳ بازی متوالی تنها ۴ گل خورده بودند و زوج راموس – واران فوق‌العاده بودند. از طرفی کورتوآ هم از هفته‌های کابوس‌وار ابتدای فصل خیلی خیلی بهتر شده بود. با این وجود در ۳ هفته اخیر، رئال‌مادرید ۴ گل دریافت کرده و همین امر باعث شده ۵ امتیاز از دست بدهند. یک بازی عجیب و ۴ گل خورده از رئال‌سوسیداد در کوپادل‌ری را هم کنار این آمار بگذارید. در واقع در ۵ بازی ۸ گل خورده‌اند. حتی اگر بارسلونا دو ستاره خط حمله‌اش را به‌دلیل مصدومیت در اختیار نداشته باشد، باز هم رویارویی با مسی و گریزمن سخت است. این از غیبت آزار نگرانی بزرگ‌تری است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=12029

ثبت نظر

-