سرپرست سپاهان: در حق هواداران سپاهان ظلم شده

  • کد خبر : 12016
  • 05 اسفند 1398 - 21:56
سرپرست سپاهان: در حق هواداران سپاهان ظلم شده

به گزارش نیوز، رضا فتاحی در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر، درباره عدم حضور تیم فوتبال سپاهان در زمان مقرر در ورزشگاه نقش جهان، اظهار داشت: هوادار ما حق دارد که اعتراض کند، ولی این درست نیست که اعلام شود به خاطر بیماری کرونا این بازی بدون تماشاگر برگزار شود. سلامت همه مردم برای ما و همه مسئولان مهم است، ولی در جلسه هماهنگی دیشب اعلام کردیم که اگر قرار است بازی بدون تماشاگر باشد، باید برگزار نشود. امروز هم نامه زدیم و این موضوع را تکرار کردیم.

وی ادامه داد: بازی ما با استقلال در جام حذفی مقابل استقلال به دلیل آلوگی هوا لغو شد و اگر آن بازی به دلیل حفظ سلامت لغو شده، این بازی هم باید لغو شود، اما گفتند چنین چیزی امکان ندارد و باید بازی کنید. در هتل حبس بودیم، ولی هوادار ما هم حق دارد,، چون با این تیم زندگی می‌کند.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه «این بازی شاید سرنوشت قهرمانی لیگ را رقم بزند» گفت: به سازمان لیگ گفتیم که استقلال هم یک بازی عقب افتاده با فولاد دارد و ما هم در همان تاریخ که قرار است بازی استقفلال و فولاد برگزار شود، بازی می‌کنیم. حتی گفتیم ۲ یا ۳ روز یکبار بازی می‌کنیم، ولی متاسفانه قبول نکردند و گفتند باید هرطور که شده بازی کنید.

فتاحی یادآور شد: برای هوادار ارزش قائل هستیم. اصفهان به این تیم زنده است و همه انتظار دارند که بازی با حضور هواداران برگزار شود. خواستیم به هواداران احترام گذاشته شود و همانطور که بازی استقلال و سپاهان را لغو کردند، این بازی را نیز لغو کنند. باید به نظر مردم احترام گذاشته و بازی به زمانی دیگر موکول می‌شد.

وی درباره اینکه چرا سپاهانی‌ها دیر به سمت ورزشگاه حرکت کردند، گفت: ۲ ساعت در هتل حبس بودیم. از ساعت ۲ بعدازظهر طبق برنامه‌ریزی در لابی بودیم و فیلم‌های آن موجود است، ولی هوادار ما انتظار داشت که به ورزشگاه نرویم، حتی آن‌ها حاضر بودند که بازی ۳ بر صفر شود، ولی ما به ورزشگاه نرویم. در حق هواداران سپاهان ظلم شده و هوادار ما باید این بازی را از نزیک می‌دید. از آن‌ها عذرخواهی می‌کنم و دست آن‌ها را می‌بوسم. ما مجبور شدیم بازی کنیم و امیدوارم دست پر خارج شویم از زمین خارج شویم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=12016

ثبت نظر

-