عکس| رونمایی آل‌اشپورت از لباس جدید استقلال

  • کد خبر : 11996
  • 05 اسفند 1398 - 21:04
عکس| رونمایی آل‌اشپورت از لباس جدید استقلال

به گزارش نیوز، بعد از انتقادهایی که از کیت‌های تیم‌های ایرانی و به خصوص استقلال و پرسپولیس طی هفته‌های گذشته انجام شد، شرکت آل‌اشپورت با طراحی یک کیت جدید برای سرخابی‌ها آن را رونمایی کرد.

بعد از رونمایی از کیت جدید پرسپولیس برای مسابقات آینده داخلی و آسیایی امروز آل‌اشپورت کیت جدید البسه استقلال را هم منتشر کرده تا هواداران آبی‌پوش در جریان طرح لباس‌های این تیم قرار بگیرند.

کمپانی طراح لباس آبی‌ها متن احساسی جالبی هم همراه با لباس‌ها منتشر کرده است. در این متن آمده است: «در آن دم که نگاهم به آسمان افتاد برای اول بار جور دیگر تصورش کردم،‌ دنیایی عظیم به رنگ آبی، سو سوی ستاره‌هایی را دیدم که هرکدام چه سرسختانه با گردش گردون میجنگند و پیش میروند، با هم؛ کنار هم؛ در طی سالیان متمادی، هرکدام برق و روشنی خود را دارند با هزاران راز با هزاران افسون ،ستاره هایی از گذشته و آینده، با هم؛ اما متفاوت از هم، آبی‌ات در نظرم گسترده‌تر شد. به چشم دیدم حلقه‌هایت با عزت و غرور با اصالت و شهامت چرخ زنان وارد شدند به نرمی و آرامی، خود را بر بستر قدرت و معرفت تو پهن کردند، با آبی ات درآمیختند گرد هم آمدند منظم و منسجم، در هم تنیدند و نقشی بسته شد نقشی که شد کهکشان آبی تو، کهکشانی عظیم و با صلابت در دل ایران ما».

گفتنی است؛ از ابتدای فصل که آل‌اشپورت البسه تیم های زیادی از لیگ برتر ایران را طراحی و منتشر کرد، شایعاتی درباره کپی بودن طرح لباس‌ها از تیم های اروپایی منتشر شد که حالا این کمپانی آلمانی با طرح اختصاصی برای سرخابی‌ها خواسته توانایی‌های خود در این عرصه را به رخ بکشد. لباس جدید استقلال و پرسپولیس نیز طراحی‌های جذاب تری نسبت به گذشته دارد.

در طرح جدید لباس استقلال روی پیراهن حلقه‌هایی که در لوگوی این تیم وجود دارد و البته دو ستاره به نشانه دو قهرمانی در آسیا به صورت پنهان گنجانده شده است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=11996

ثبت نظر

-