با درایت مجیدی، حاشیه‌ها از استقلال دور می‌شود

  • کد خبر : 119609
  • 20 جولای 2020 - 14:22
با درایت مجیدی، حاشیه‌ها از استقلال دور می‌شود
[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، ستار همدانی با اشاره به شرایط تیم‌ها بعد از شروع مجدد لیگ برتر فوتبال گفت: ادامه لیگ کیفیت لازم را ندارد. تیم‌ها هنوز به مرز آمادگی نرسیدند. برخی تیم‌ها بازیکنانشان دچار کرونا شدند و این اثر منفی بر عملکرد تیم‌ها گذاشته است. ضمن اینکه نبود تماشاگر هم کیفیت بازی‌ها را پایین آورده و زیبایی‌های فوتبال تا حدودی از بین رفته است.

پیشکسوت استقلال درباره نتایج این تیم تصریح کرد: نتایج هفته بیست و پنجم باعث شد استقلال یک پله صعود کند. با توجه به اینکه قهرمانی پرسپولیس تا حد زیادی مسجل شده است در حال حاضر تیم‌هایی، چون سپاهان، فولادخوزستان، تراکتور و شهرخودرو به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان هستند و باید چند هفته سخت را پشت سر بگذارند.

وی افزود: تغییرات زیاد چه در کادر فنی و چه در کادر مدیریتی ضربه بدی به استقلال زد؛ اگرچه مجیدی تلاش زیادی می‌کند تا تیمش موفق باشد و تقریباً به این مهم دست پیدا کرده، اما همیشه تغییرات برای یک تیم تأثیرگذار بوده است.

همدانی در ادامه گفت: آرامش لازمه این روز‌های استقلال است. باید کادر فنی و کادر مدیریتی حاشیه‌ها را مدیریت کرده تا تیم تمرکز خود را از دست ندهد. بار‌ها شاهد بودیم تیمی در اوج قدرت بوده، اما حاشیه‌ها تیم را زمین زده است؛ بنابراین درایت مدیران استقلال و فرهاد مجیدی که خودش سال‌ها در این تیم بازی کرده و شناخت خوبی از شرایط دارد، می‌تواند حاشیه‌ها را از استقلال دور کند.

[ad_2]

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=119609