خاطرات تلخ استقلال از پیام حیدری!

  • کد خبر : 11900
  • 05 اسفند 1398 - 17:25
خاطرات تلخ استقلال از پیام حیدری!

به گزارش نیوز، پیام حیدری که پیش از این چندین بار در لیگ‌های شانزدهم، هفدهم و نوزدهم برای استقلال سوت زده ولی خاطراتی تلخ را برای این تیم رقم زده است. داوری که شروع بد این تیم در لیگ نوزدهم را هم قضاوت کرد. در ادامه به بررسی هر ۶ دیداری که پیام حیدری برای استقلال سوت زده پرداخته‌ایم که از نظر می‌گذرانید.

اولین قضاوت؛ شکست تلخ
جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵، کمیته داوران پیام حیدری را به عنوان داور دیدار حساس استقلال در تبریز مقابل تراکتور در نظر گرفت. این برای اولین بار بود که داور جوان کشورمان مسابقات استقلال را سوت می‌زد. مسابقه‌ای که در پایان ۲- یک به سود تبریزی‌ها به پایان رسید. این بازی دقیقاً ۳ سال و ۲ ماه و ۱۳ روز پیش برگزار شده بود. تک گل استقلال در آن دیدار را هم کاوه رضایی به ثمر رساند ولی مانع شکست این تیم نشد. مسابقه‌ای که در لیگ شانزدهم و در هفته سیزدهم برگزار می‌شد.

دومین باخت با دومین سوت
حدود ۴۰ روز پس از آن دیدار، پیام حیدری در هفته هفدهم همان فصل برای دومین بار به عنوان داور دیداری دیگر برای تیم استقلال انتخاب شد. مسابقه استقلال خوزستان که در پایان با برد تیم خوزستانی (۲- یک) به پایان رسید. در آن دیدار هم تک‌گل استقلال را کاوه رضایی به ثمر رساند. آن مسابقه روز سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ برگزار شد.

سومین سوت و اولین برد آبی‌ها
پیام حیدری در لیگ شانزدهم بیشترین قضاوت را برای تیم استقلال انجام داد. استقلال در تاریخ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ در مشهد به دیدار شهرخودرو رفت و حریفش را ۱۲- یک شکست داد. گل‌های استقلال در آن مسابقه را امید نورافکن و جابر انصاری به ثمر رساندند. در همان دیدار که در هفته بیست و نهم برگزار شد داور جوان هرایر مکویان را در دقیقه ۳+۹۰ با کارت زرد دوم از زمین اخراج کرد.

اولین تساوی در تهران
استقلال در تاریخ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ در هفته هفتم لیگ هفدهم در تهران میزبان ذوب‌آهن اصفهان بود. در پایان آن بازی دو تیم به نتیجه تساوی یک- یک دست یافتند. تک‌گل استقلال در آن مسابقه را روزبه چشمی به ثمر رساند. این داور حالا پس از حدود ۲ سال و ۴ ماه بار دیگر برای قضاوت دیدار این دو تیم انتخاب شده است.

پنجمین قضاوت با تساوی
تیم پیکان در هفته چهاردهم لیگ برتر در خانه میزبان استقلال بود. دیداری که در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید و استقلال ۲ امتیاز حساس را در لیگ هفدهم از دست داد. این بازی دو سال و دو ماه پیش در آذر ۱۳۹۶ برگزار شد.

آخرین قضاوت مثل اولین سوت
پیام حیدری در حالی که در طول لیگ هجدهم هرگز مسابقات استقلال را سوت نزد اولین دیدار لیگ نوزدهم را در تبریز برای استقلالی‌ها قضاوت کرد. بازی‌ای که محمد دانشگر در دقیقه ۳+۹۰ با دریافت کارت قرمز مستقیم اخراج و همان خطای پشت ۱۸ به گل برتری ماشین‌سازی تبدیل شد. این دیدار اول شهریور سال جاری برگزار شده و حالا حیدری دقیقاً پس از شش ماه بار دیگر باید یکی از دیدار‌های استقلال را سوت بزند.

نتایج استقلال با حیدری
تیم استقلال در این ۳ سال از مجموع ۶ مسابقه‌ای که با قضاوت پیام حیدری برگزار کرده از ۱۸ امتیاز ممکن تنها ۵ امتیاز به دست آورده است!

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=11900

ثبت نظر

-