با اعلام رسمی Top Employers Institute: هوآوی کارفرمای برتر اروپا در ۲۰۲۰ شد

  • کد خبر : 11838
  • 05 اسفند 1398 - 15:17
با اعلام رسمی Top Employers Institute: هوآوی کارفرمای برتر اروپا در ۲۰۲۰ شد

هوآوی به عنوان کارفرمای برتر در سال ۲۰۲۰ میلادی در کشورهای مختلف اروپایی انتخاب شد.

ایجاد شرایط مناسب برای نیروهای کار باعث افزایش بهره وری برندها می شود و در طرف مقابل، کانیوزن و کارمندان هم می توانند با ذهنی آسوده و فراغ بال، به فعالیت خود بپردازند. جهت تشویق کارفرمایان برای فراهم کردن هرچه بهتر شرایط کاری، مؤسسه ها و سازمان های مختلفی وجود دارند که با در نظر گرفتن معیارهای متفاوت و پراهمیت، کارفرماهای برتر را در کشورها و مناطق مختلف جهان مشخص و اعلام می کنند.

در همین راستا و بر اساس اعلام Top Employers Institute، هوآوی به عنوان کارفرمای برتر سال ۲۰۲۰ میلادی در کشورهای آلمان، بریتانیا، ایتالیا، اسپانیا و هلند انتخاب شده، انستیتوی یادشده همچنین هوآوی را به عنوان کارفرمای برتر منطقه ای در اروپا برگزیده است.کارفرمای برتر در سال ۲۰۲۰ میلادیشرکت ها و سازمان هایی به عنوان کارفرمای برتر انتخاب می شوند که تمرکز خود را روی ایجاد بهترین شرایط کاری برای کانیوزن خود گذاشته اند. این امر از طریق به کارگیری راهکارهای مختلف، با در اولویت قراردادن رضایت نیروهای کاری و در اکثر موارد توسط بخش مدیریت نیروی انسانی امکان پذیر است.

هوآوی در حال حاضر از یک کارفرمای برتر در سطح کشور، به کارفرمای برتر منطقه ای در اروپا تبدیل شده که نشان دهنده تعهد این شرکت به بهبود شرایط نیروهای کاری در زیرمجموعه های خود است.

برنامه این انستیتیو (Top Employers Institute Global Certification Programme) با در نظر گرفتن عملکرد بیش از ۱۵۰۰ کارفرمای برتر در ۱۱۸ کشور و منطقه جغرافیایی در پنج قاره جهان انجام می شود. برنامه های این انستیتو شامل طرح بیش از ۱۰۰ پرسش در ۱۰ دسته مختلف و با لحاظ کردن بیش از ۶۰۰ راهکار بهبود عملکرد نیروهای کاری است. این دسته بندی ها شامل استراتژی استعدادیابی، برنامه ریزی برای نیروهای کاری، به خدمت گرفتن استعدادها، یادگیری، مدیریت عملکرد، توسعه راهبردی و سایر موارد می شوند.کارفرمای برتر در سال ۲۰۲۰ میلادی 2

Wells Li ریاست منابع انسانی هوآوی در منطقه غرب اروپا در این خصوص می گوید: ما به دنبال ارزش های منحصر به فرد در افراد هستیم. پس از این، همکاری با آن ها در زمینه های مختلف آغاز خواهد شد. افراد را در جایگاه هایی قرار می دهیم که بیشترین مطابقت را با مهارت ها و تجربه کاریشان دارد. به این ترتیب می توانند از حداکثر توانایی های خود استفاده کنند.

شرایط رقابتی که در بازار، به ویژه در بخش فناوری وجود دارد باعث می شود برندهای دیگر به دنبال بهبود شرایط کاری برای کانیوزنشان باشند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=11838

برچسب ها

ثبت نظر

-