قلعه‌نویی: بازی با پرسپولیس یک فینال است

  • کد خبر : 11395
  • 04 اسفند 1398 - 22:35
قلعه‌نویی: بازی با پرسپولیس یک فینال است
قلعه‌نویی: بازی فردا یک فینال استبه گزارش نیوز، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: مستحضر هستید طی دو ما ه گذشته دومین بازی ما در اصفهان است. قرعه بدی در جام باشگاه‌های آسیا به ما خورد و بیشتر بازی‌های ما در خارج از خانه است. دلمان برای مردم اصفهان تنگ شده بود. چند بدشانسی داشتیم. نظم دفاعی را که در نیم فصل اول درست کرده بودیم از دست دادیم. دو دفاع وسط ما مصدوم شدند و نظم دفاعی ما از بین رفت.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در ادامه عنوان کرد: این از بدشانسی ما بود، اما خوشحالم که بعد از گذشت ۲ ماه در اصفهان بازی داریم. باید از بازیکنان سپاهان تقدیر کرد که توانستند در کمترین زمان این مسیر را طی کنند دیدید که السد در مورد سپاهان چطور صحبت کرد. درست است این بازی را باختیم، اما باز خوبی انجام دادیم و بدشناسی در آن دخیل بود. کی‌روش استنلی مصدوم شد، اما امیدوارم بازیکنان مصدوم ما در این مدت کم برگردند. بازی فردا یک فینال است که می‌تواند ما را در جدول نگه دارد و بازیکنان ما برای آن آماده هستند.

قلعه‌نویی افزود: بازیکنان ما در بازی با السد بازی خوبی به نمایش گذاشتند، اما اسیر حرفه‌ای‌گری السد شدیم. اگر مسائلی که در رختکن گفتیم را رعایت می‌کردند نتیجه تغییر می‌کرد. اگر اشتباهات بچه‌گانه را انجام نمی‌دادند می‌توانستیم پیروز آن بازی باشیم. بازی با پرسپولیس هم مثل آن بازی است. ضمن اینکه اردوی خوبی برای ما برگزار شد که به این خاطر باید از هواپیمایی تابان تشکر کنیم.

وی در مورد آخرین وضعیت مصدومان سپاهان اظهار داشت: دو بازیکن دفاع وسط ما فصل را از دست دادند. طیبی به تیم اضافه شده و کمک می‌کند. سروش از امروز وارد تمرینات شد. در مورد کی‌روش استنلی هم واقعاً نمی‌دانم به بازی با ذوب‌آهن برسد یا نه باید از کادر پزشکی تیم که برای رسیدن بازیکنان به بازی‌ها خیلی تلاش کرد تشکر کنم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=11395

ثبت نظر

-