بازیکنان ما کاملا ارسلان مطهری را می‌شناسند

  • کد خبر : 11242
  • 04 اسفند 1398 - 18:11
بازیکنان ما کاملا ارسلان مطهری را می‌شناسند

به گزارش نیوز، حسن استکی، مربی تیم فوتبال ذوب آهن ظهر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال اظهار کرد: بازی با استقلال از لحاظ فنی شرایط خاصی دارد. تمام بازیکنان در بازی با پرسپولیس و استقلال انگیزه زیادی دارند. از اول این گونه بوده هر چند سه امتیازش فرقی با دیدارهای دیگر ندارد. تیم ما شرایط خیلی خوبی دارد. از وقتی آقای رادولوویچ آمده شرایط ما روز به روز بهتر شده است.

او ادامه داد: بازی‌های قبلی نشان داده که تیم ما رو به رشد بوده است. از لحاظ محروم و آسیب دیدگی هم مهران درخشان مهر و هادی محمدی مصدوم هستند. همه سرحال و آماده هستند. به قول آقای رادولوویچ ما فقط برای سه امتیاز آمدیم چون به آن احتیاج داریم.

استکی درباره احتمال برگزاری بازی بدون تماشاگر به دلیل شیوع ویروس کرونا بیان کرد: خدا نکند این اتفاق بیفتد چون مریضی اتفاق خوبی نیست. در دنیا ثابت شده است تماشاگران میزبان بیش‌تر از ۱۰ تا ۱۵ درصد روی شرایط بازی تاثیر ندارند. بعضی مواقع هم تیم‌ها شرایطی دارند که بودن تماشاگر برای خودشان هم استرس زاست. هر چند که برای تیم ما امکان حضور تماشاگر انگیزه ما را بالاتر می‌برد.

مربی ذوب آهن درباره ارسلان مطهری، بازیکن پیشین این تیم و فعلی استقلال هم، گفت: مطهری بازیکن بسیار خوبی است و دو سال در تیم ذوب آهن بوده است و نزدیک به دو سال دفاع و بازیکنان ما با او کار کردند و شرایطش را می‌دانند. آن‌ها می دانند مطهری در چه شرایطی نزدیک دروازه می‌ایستد. این برای ما خیلی خوب است و بازیکنان او را کاملا می شناسند و ما هم تاکتیک خاصی برای او داریم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا امکانات لازم برای رادولوویچ برای موفقیت تهیه شده است یا خیر؟ بیان کرد: او دفعه اول است که به ایران می‌آید و با بازیکنان ایرانی آشنایی ندارد. در نیم فصل هم ذوب آهن در نهایت ۳ بازیکن می‌توانست جذب کند و هر چه او آشنایی بیش‌تری پیدا کرد فهمید که ما شرایط خوبی داریم. او بازیکنان را شناخته و بلد شده است که از آن‌ها چطور استفاده کند. ان‌شاءالله بهتر هم می‌شویم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=11242

ثبت نظر

-