جرارد: الان آماده کار کردن در لیورپول نیستم

  • کد خبر : 11092
  • 04 اسفند 1398 - 15:10
جرارد: الان آماده کار کردن در لیورپول نیستم

جرارد: الان آماده کار کردن در لیورپول نیستمبه گزارش نیوز، استیون جرارد سرمربی تیم گلاسکو رنجرز و اسطوره باشگاه لیورپول در گفت‌وگویی با نشریه «دیلی‌میل» که مصاحبه‌کننده‌اش دنی مورفی هم‌تیمی سابقش بود، شرکت کرد. مورفی و جرارد زمانی در لیورپول هم‌اتاقی بودند و قهرمانی‌هایی را هم کنار یکدیگر جشن گرفتند.

مورفی درباره مربیان لیورپول از جرارد سؤال می‌پرسد، این که ژرار هولیه یکی از مربیان تأثیرگذار بود، در حالی که قهرمانی‌های لیگ قهرمانان با رافا بنیتس و یورگن کلوپ به‌دست آمد. جرارد در این باره می‌گوید: «هولیه در لیورپول معیارها را متحول کرد. او رژیم‌ها و تمرین‌ها را تغییر داد و حتی اولین مربی بدنساز را هم معرفی کرد.» در ادامه مورفی به عدم استفاده از موبایل و لزوم استفاده از لباس‌های یکرنگ هم اضافه کرد. جرارد هم در ادامه اشاره کرد که با هولیه در جام یوفا، جام اتحادیه و جام حذفی یک فصل قهرمان شدند که دستاورد بزرگی بود.

جرارد در واکنش به اینکه هواداران فکر می‌کنند او مربی بعدی لیورپول خواهد بود، اظهار داشت: «می‌فهمم به دلیل اینکه کاپیتان بودم هواداران می‌خواهند من را به باشگاه برگردانند. اما من به اندازه کافی می‌دانم که باید برای مربیگری در تیم خوب باشم. مالکان باشگاه باید بفهمند که به اندازه کافی خوب هستید. بیایید فکر کنیم لیورپول در لیگ برتر و لیگ قهرمانان جام می‌گیرد و کلوپ می‌رود، چرا که احساس می‌کند دیگر نمی‌تواند کاری انجام دهد. آن زمان آن‌ها اگر من فقط بین ۲۰ کاندیدای مربیگری باشم هم انتخابم نمی‌کنند. اگر این فرصت را داشته باشیم که مربی لیورپول شوم، می‌خواهم در بهترین فرم باشم. آیا الان آماده کار کردن در لیورپول هستم؟ شاید نه.»

استیوی به تحسین فرانک لمپارد هم‌تیمی سابقش در تیم ملی انگلیس هم پرداخت که در بدترین شرایط مربیگری چلسی را قبول کرد. جرارد در این باره هم بیان می‌کند: «شجاعت لمپارد را تحسین می‌کنم. او هدایت چلسی را در حالی برعهده گرفت که تیم از جذب بازیکن محروم بود. به‌عنوان یک هم‌تیمی سابق به او افتخار می‌کنم. طبیعتاً در آینده مقایسه‌ای هم بین من و لمپارد وجود خواهد داشت، مثل زمانی که همبازی بودیم. با این حال ما الان دو شغل کاملاً متفاوت داریم.»

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=11092

ثبت نظر

-