ساری: خوشبختانه موفق شدیم به بازی برگردیم

  • کد خبر : 110772
  • 22 تیر 1399 - 11:08
ساری: خوشبختانه موفق شدیم به بازی برگردیم

به گزارش نیوز، مائوریتزیو ساری که شاگردانش بامداد امروز (یکشنبه) در هفته سی‌ودوم سری A ایتالیا و در دیداری خانگی مقابل آتالانتا تن به تساوی ۲-۲ دادند، پس از این بازی در گفتگو با شبکه تلویزیونی «DAZN»، گفت: ما مقابل یکی از آماده‌ترین تیم‌های حال حاضر اروپا قرار گرفتیم. آتالانتا تیمی هجومی و خیلی سازمان‌یافته است. ما در شروع بازی اشتباهاتی در دادن پاس‌ها داشتیم که آن‌ها از همین موقعیت‌ها استفاده کردند و دو بار دروازه ما را روی لو دادن‌های توپ باز کردند.
وی افزود: بازی مقابل آتالانتا خیلی دشوار است. آن‌ها در نیمه اول به نظر هجومی‌تر از ما بودند، اما ما موفق شدیم به بازی برگردیم و خوشبختانه در نیمه دوم بازی به مراتب بهتری را به نمایش گذاشتیم. ما گل دوم را حتی زمانی دریافت کردیم که بازی تحت‌کنترل‌مان بود. در نیمه دوم پرانرژی‌تر بودیم و در مقایسه با نیمه اول بهتر دفاع کردیم و منفعل نبودیم.
سرمربی یوونتوس که شاگردانش در بازی قبلی برتری ۲ بر صفر مقابل میلان را با شکست ۴ بر ۲ عوض کرده بودند، در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر رویارویی با آتالانتا نه‌تن‌ها برای ما، بلکه برای هر تیمی دشوار است. آن‌ها با ۹ برد پیاپی پا به این بازی گذاشتند. ما در بازی با میلان هم مشکل فیزیکی نداشتیم، چون تیم در آن بازی به نوعی دچار سکته شد. شما نمی‌توانید در عرض ۳۰ ثانیه انرژی خود را از دست بدهید. ما در مقایسه با بازی با میلان، هجومی‌تر نبودیم، اما تیم در طول ۹۰ دقیقه بازی بهتری را به نمایش گذاشت و ثبات بیشتری در بازی‌مان دیده شد.
ساری درباره بیرون کشیدن پائولو دیبالا در دقیقه ۶۹ و به زمین فرستادن گونسالو ایگواین نیز خاطرنشان کرد: این بازی سختی برای مهاجمان ما بود، برای رونالدو کمتر، اما برای دیبالا بیشتر، چون او بیشتر دوست داشت به عمق بزند و توپ را بگیرد که انجام این کار مقابل آتالانتا کار خیلی خطرناکی است. در حقیقت ما گونسالو ایگواین را به بازی فرستادیم، چون او می‌توانست به ما برای باز کردن بیشتر فضا‌ها کمک کند.
وی همچنین در پایان درباره نیمکت‌نشینی هافبک بوسنیایی‌اش یادآور شد: پیانیچ از ناحیه ماهیچه نزدیک‌کننده مشکلی داشت و در شکل و فرم خوبی نبود، از این‌رو ترجیح دادم درباره استفاده از او ریسک نکنم، آنهم در شرایطی که ما هر سه روز یک بار بازی می‌کنیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=110772

ثبت نظر

-